Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

Dėl žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projekto rengimo (ZSFP-94535)

Jonavos rajono savivaldybės administracijos Statybos, remonto ir architektūros skyrius  organizuoja žemės sklypo, esančio Piliakalnio g. 18, Ruklos mstl., Ruklos sen., Jonavos r. sav., formavimo ir pertvarkymo projekto (toliau tekste – Projekto) rengimą. Projekto tikslas nurodytas – suformuoti žemės sklypą prie nuosavybės teise valdomo pastato – dirbtuvių (unikalus daikto numeris 4698-4003-4010).

Informuojame, kad visi su žemėtvarkos planavimo dokumento – žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto – rengimu susiję veiksmai bus atliekami automatizuotai per Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinę sistemą (toliau ŽPDRIS), esančią adresu www.zpdris.lt, kurioje Jūs turėsite galimybę sekti elektroninių paslaugų rezultatus. Taip pat informuojame, kad ŽPDRIS galėsite susipažinti su priimtu sprendimu dėl žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projekto rengimo/nerengimo.

Paslaugos užsakymo (ŽPDRIS)  Nr. ZSFP-94535.

Darbo su ŽPDRIS principai yra aprašyti Vartotojo vadove paslaugų gavėjui (užsakovui), kurį jūs rasite adresu www.zpdris.lt