Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

Užusalių seniūnija

UŽUSALIŲ SENIŪNIJA

                      Užusalių seniūnija yra pietvakarinėje Jonavos rajono dalyje, ribojasi su Kauno ir Kaišiadorių rajonais. Seniūnijos teritorija užima 8103 ha, iš jų 48 proc. sudaro miškai, 36 proc. – žemės ūkio naudmenos, 16 proc. – vandenys ir kitos paskirties plotai. Seniūnijos centras – Užusalių gyvenvietė.       

                      2019 m. vasario 1 d. duomenimis, seniūnijoje gyvenamąją vietą deklaravo 2495 gyventojai.

                      Iš viso yra 28 kaimai, didesni iš jų: Išorai, Kalnėnai, Girininkai II, Krėslynai, Sviloniai. Seniūnijos teritorijoje yra 11 sodų bendrijų. Didžiausias kaimas ir seniūnijos centras – Užusaliai.

                      Seniūnijoje veikia pagrindinė mokykla ir joje įkurtos trys darželio grupės, 2 VšĮ Jonavos PSPC medicinos punktai, 2 Jonavos viešosios bibliotekos filialai (jose įrengtos interneto prieigos), Kultūros centras, paštas, 5 parduotuvės, 1 kavinė. Didžiausia seniūnijoje veikianti įmonė yra UAB „Staki".

                      Įregistruotos 5 bendruomenės.

                      Seniūnijos administracinės patalpos yra Saulės g. 9A, Užusalių k., Jonavos r. Šiame  pastate taip pat įsikūręs Jonavos viešosios bibliotekos Užusalių filialas bei Užusalių kultūros centras.

                      Lankytinos vietos: Užusalių stačiatikių Šv. Aleksandro Nevskio cerkvė, vienas iš didžiausių Lietuvos upių akmuo – Gaidelis.

Seniūnijos kontaktai