Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

Metodinė Vaiko gerovės komisijos diena Lietuvos įtraukties švietime centre

Metodinė Vaiko gerovės komisijos diena Lietuvos įtraukties švietime centre

Jonavos rajono savivaldybės administracijos tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Evelina Darvidė pakvietė savivaldybės Vaiko gerovės komisijos narius, Jonavos r. Ruklos J. Stanislauskio mokyklos – daugiafunkcinio centro psichologę, Jonavos R. Samulevičiaus progimnazijos socialinę pedagogę, Kėdainių ir Šiaulių miesto savivaldybių tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatores ir Vaiko gerovės komisijos nares į Lietuvos įtraukties švietime centrą Vilniuje.

Centro veiklos tikslas – stiprinti švietimo sistemos veiksmingumą, padedant švietimo bendruomenei įvairių ugdymosi poreikių turinčių mokinių ugdymą grįsti įtraukiojo ugdymo kultūra ir praktika.

Centro direktorė Sandra Valantiejienė pristatė įstaigos vykdomas veiklas, kalbėjo apie siekius būti atviriems ir prieinamiems visuomenei bei pasidalino metodiniais leidiniais.

Susitikimo metu kalbėta apie mokinių įvairovei atvirų klasių modelio įgyvendinimo perspektyvas. Taip pat papasakojo apie specifinių mokymosi sutrikimų (rašymo / skaitymo) turinčių mokinių ugdymo modelį, kuris skirtas organizuoti kryptingą darbą su mokiniais, turinčiais specifinius mokymosi sutrikimus bei teikti jiems pagalbą mokykloje.

Aptarė, kokia pagalba tikslinga emocijų ir elgesio sunkumus išgyvenantiems vaikams, kaip turėtų elgtis klasės mokytojas, švietimo pagalbos specialistai.

Susitikimo metu buvo diskutuojama ir dalinamasi patirtimi, ką galime ir turime daryti, kad padėtume mokiniams, koks turėtų būti mokyklos bendruomenės, tėvų ir naujai įsteigtų pagalbos centrų vaidmuo.

Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorės Evelinos Darvidės info. ir nuotr.