Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

VEIK JONAVOS JAUNIMO CENTRE

 

Jonavos jaunimo centre kovo 28-31 dienomis turės ką veikti kiekvienas jaunuolis, suinteresuotas užsiimti bent šiek tiek daugiau nei miegojimu ar televizijos žiūrėjimu.

 

Kovo 28 d., pirmadienį, 17 val. Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, siekdamas stiprinti jaunimo nevyriausybinį sektorių, suteikti reikiamų kompetencijų jaunimui aktyviai veikti Jonavos rajone ir įtraukti rajono jaunimą į savo veiklas, organizuoja seminaro tipo susitikimą apie projektų rašymą. Dalyviai bus supažindinti su Jonavoje ir Lietuvoje veikiančiais projektiniais fondais, į kuriuos galima teikti paraiškas; bus aptarta, į ką atkreipti dėmesį ir nuo ko pradėti, norint inicijuoti projektą. Šiuo susitikimu bus pradėtas seminarų ciklas apie projektinę veiklą.

 

Kovo 29 d., antradienį, nuo 17 val. žiūrėsime filmą „21". Benas – gabus, turintis didelių svajonių studentas, kurį pastebėjo matematikos profesorius Mikis Rosa. Vaikinas sulaukia viliojančio pasiūlymo užsidirbti. Mikio Rosos komanda, pasitelkusi jo paties išrastą kortų skaičiavimo sistemą, siaubia Las Vegaso kazino...

 

Kovo 30 d., trečiadienį, 15 val. vyks susitikimas su socialiniais partneriais, kurio metu bus aptartos jaunimui skirtos veiklos, vyksiančios artimiausią mėnesį. Tą pačią dieną nuo 17 val. - jau tradicija tampanti dekupažo pamokėlė, kurios metu galėsi atnaujinti seniai pabodusios išvaizdos daiktą (priemonės – mūsų, daiktas – Tavo!). Na, o nuo 18 val. Jaunimo centre sugužės mamų klubo„ŠYPSNYS" narės su savo mažaisiais, kad paminėtų pastarųjų gimtadienius.

 

Kovo 31 d., ketvirtadienį, 18 val.tradicinis stalo žaidimų vakaras, kurio metu stalo žaidimų entuziastas Saulius Sabaitis pamokys, kokių taisyklių reikia laikytis žaidžiant vieną ar kitą žaidimą. Šio vakaro metu jaunuoliai ne tik smagiai leidžia laisvalaikį bendraudami, mokydamiesi ir žaisdami, bet ir demonstruoja bei treniruoja savo loginio mąstymo sugebėjimus ir derybų įgūdžius.

 

Platus asortimentas? Jis gali būti dar platesnis, jei, atėjęs į Jonavos jaunimo centrą, pasiūlysi SAVO idėjų. Tad nesnausk: pavasaris jau čia!