Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

TARPTAUTINEI VAIKŲ GYNIMO DIENAI

      

Vaikystė - tai pats gražiausias žmogaus gyvenimo etapas. Deja, ne visada vaikystė būna šviesi. Kai trūksta tėvų meilės arba sveikatos, sunku būti nerūpestingam.

        Minint vasaros sezono pradžią ir Tarptautinę vaikų gynimo dieną,  Jonavos kultūros centras organizavo vaikams ir tėveliams skirtą šventę „Atostogų pieva", kurioje dalyvavo ir Jonavos visuomenės sveikatos biuro darbuotojai. 

       Šventė prasidėjo vaikų popchorų festivaliu "Vaikystės spalvos" , vaikų laukė žaidimų, kelionių, muilo burbulų pievelės. Kol vaikai dalyvavo žaidimų pievelės „Mes saugūs" piešimo konkurse,  Jonavos visuomenės sveikatos biuras tėveliams priminė galimas grėsmes kelyje. Vaikams buvo dalijami atšvaitai, o tėveliams - eismo saugumo atmintinės. Šventės metu vaikai ne tik galėjo dalyvauti piešinių konkurse, bet ir šokti, dainuoti, pūsti muilo burbulus. Šventė buvo kupina vaikų  klegesio ir  šypsenų.

Ši diena - puiki proga suaugusiems susimąstyti, kas padaryta, o ką dar reikėtų nuveikti, kad mūsų vaikų gyvenimas taptų įdomesnis, ramesnis, kad jie turėtų kuo daugiau galimybių ugdyti savo sugebėjimus bei talentus. Negailėkime gerų žodžių vaikams, o nuo jų... pereikime prie darbų!

 

Ina KAZAKEVIČIENĖ

Jonavos visuomenės sveikatos biuro direktorė

 

Renginio metu