Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

SKELBIMAS

     Planavimo  tikslasžemės sklypo padalijimas į sklypus: vieno žemės sklypo pagrindinės tikslinės žemės naudojimo paskirties keitimas  iš žemės ūkio į kitos paskirties žemę, komercinės paskirties objektų teritoriją (prekybos, paslaugų ir pramogų objektų statybos), kitų žemės sklypų pagrindinės tikslinės žemės naudojimo paskirties keitimas  iš žemės ūkio į kitos paskirties žemę vienbučių, dvibučių gyvenamųjų pastatų statybai, teritorijos tvarkymo ir naudojimo režimo bei statybos reglamento nustatymas pagal Jonavos rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendinius.

     Plano  rengimo  terminas - 2010 m. IV  ketvirtis - 2011 m. III  ketvirtis. 

     Planavimo organizatoriusNijolė Dagilienė, gyv. Chemikų g. 25-1, Jonavoje, tel. (8 687) 663 34 (pagal 2010-12-30 detaliojo planavimo organizatoriaus teisių ir pareigų perdavimo sutartį  Nr.10/03-1015  su   Jonavos rajono savivaldybės  administracijos  direktoriumi).

     Plano  rengėjasUAB  „Pastogė", K.Donelaičio g. 2-120,  Kaunas, tel. (8 614) 468 98. Projekto  vadovas - Julius  Zonys.

     Planavimo pasiūlymus galima teikti raštu planavimo organizatoriui ir plano rengėjui nurodytais  adresais.

     Apie parengto detaliojo plano svarstymą su visuomene besiribojančių sklypų savininkams bei naudotojams bus pranešta registruotais laiškais, paskelbta rajono spaudoje, Kulvos seniūnijos skelbimų lentoje, stende, įrengtame planuojamo sklypo teritorijoje, ir savivaldybės  internetinėje svetainėje www.jonava.lt