Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas
Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Lietuvoje
COVID-19 Lietuvoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai

Nuo koncerto iki spektaklio: G.Kanovičiaus premijos įteikimo šventė jau čia pat!

 Nuo koncerto iki spektaklio: G.Kanovičiaus premijos įteikimo šventė jau čia pat! organizatorių nuotr.

Rugsėjo 14 d. 17 val. Jonavos Grigorijaus Kanovičiaus viešojoje bibliotekoje bus įteikta jau septintoji respublikinė šio rašytojo vardo literatūrinė premija.

Šiais metais ji keliauja į poetės ir prozininkės Agnės Žagrakalytės rankas. Laureatės romanas „Triukšmaujantys: katalikai. Lengvas būdas parašyti istorinį romaną“ komisijos įvertintas už šiuolaikišką požiūrį į istoriją ir jos pateikimą skaitytojui.

17 val. premijos įteikimo šventėje svečius dainomis  bei muzika sveikins teatro aktorė Rasa Rapalytė ir pianistas, džiazo improvizatorius Daumantas Slipkus.

19 val. kviečiame išvysti Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos spektaklį „Daina nuo Vilijos iki Neries“ (režisierė Živilė Martinaitienė, muzikos mokytoja Neringa Kukarinienė) pagal Grigorijaus Kanovičiaus romaną „Miestelio romansas“.

Spektaklis vyks Jonavos kultūros centro Didžiojoje salėje. Birželio mėnesį vykusioje premjeroje šis jonaviečių kūrinys sužavėjo ne tik režisierės ir jos ugdytinių meistriškumu, bet ir savita G. Kanovičiaus kūrinio interpretacija, jautriais dabarties ir praeities sąsajų štrichais.

Renginiai nemokami. Iki pasimatymo šventėje!

Premijos steigėjas – Jonavos rajono savivaldybė. Už bendradarbiavimą dėkojame Jonavos rajono savivaldybės kultūros centrui ir Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijai.

Jonavos Grigorijaus Kanovičiaus viešosios bibliotekos info.