Pradžia
lt
en
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Jonavoje
COVID-19 Jonavoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai
DUK
DUK

Kviečiame dalyvauti jaunimo vasaros užimtumo programoje

Kviečiame dalyvauti jaunimo vasaros užimtumo programoje A. Reipos nuotr.

Jonavos rajone tęsiasi savivaldybės tarybos patvirtinta jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programa, pagal kurią savivaldybė darbdaviui kompensuoja 200 eurų per mėnesį už jaunuolį, įdarbintą visu darbo krūviu vasaros atostogų metu. 

Jeigu jaunuolis dirbs ne visu darbo krūviu, kompensacija bus skaičiuojama proporcingai pagal dirbtas darbo dienas. Maksimalus kompensacijos dydis darbdaviui už vieną įdarbintą jaunuolį – 400 eurų.

Šia programa siekiama didinti 14-19 m. jaunimo užimtumą vasaros laikotarpiu, ne ugdymo proceso metu, skatinti ir sudaryti galimybes jaunimui susipažinti su darbo rinka renkantis ateities profesiją.

Dalyvauti programoje gali visi darbdaviai, kurie vykdo veiklą Jonavos rajono savivaldybės teritorijoje, taip pat visi Lietuvos piliečiai, kurie verčiasi individualia veikla ir veiklą vykdo Jonavos rajono savivaldybės teritorijoje.

Jaunuoliai, kurie norės dalyvauti programoje, negalės būti iš naujo įdarbinti įmonėje, kurioje jau dirbo iki programos įgyvendinimo kiekvienų metų birželio 1 d.

Informaciją ir konsultacijas apie programos įgyvendinimą teikia Jonavos rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorius ir Jonavos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos atvirasis jaunimo centras.

Jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programa Jonavos rajone buvo vykdoma ir praėjusiais metais. Pagal programą tuomet įsidarbino 23 jaunuoliai, 11 įmonių pasinaudojo programa ir gavo kompensacijas. Jaunuoliai dirbo IT specialistais, vadybininkais, pagalbiniais darbininkais, maisto ruošėjais, santechnikais, barmenais, stovyklos vadovų padėjėjais.

PROGRAMA, REGISTRACIJOS FORMA