Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

Gyventojai kviečiami įvertinti rajono savivaldybės darbą

Gyventojai kviečiami įvertinti rajono savivaldybės darbą A. Reipos nuotr.

Jonavos rajono savivaldybė dalyvauja Europos Tarybos (ET) projekte ELoGE (The European Label of Governance Excellence), kurio tikslas yra skatinti ir pripažinti gero valdymo praktikas Europos savivaldybėse.

Šio vertinimo esmę sudaro trys ET aprobuoti ir Lietuvai pritaikyti klausimynai: savivaldybės tarybos nariams, savivaldybės administracijai ir savivaldybės gyventojams – kiekvienas klausimynas apima klausimus, skirtus visiems Gero demokratinio valdymo principams.

Teigiamai įvertintos savivaldybės apdovanojamos Europos ženklu už nepriekaištingą valdymą. Šis apdovanojimas reiškia, kad jį pelniusios savivaldybės administracija laikosi ET nustatytų Gerojo valdymo principų, o rajono gyventojai teigiamai vertina savivaldybės darbą.

Jonavos rajono savivaldybė ELoGE ženklu jau buvo apdovanota 2020 m., kuomet vyko pirmasis savivaldybių vertinimas.

Šiandien kviečiame rajono gyventojus dalyvauti antrajame ET vertinime ir atsakyti į gyventojams skirtą klausimyną: https://www.manoapklausa.lt/apklausa/1524785005/

Jonavos rajono savivaldybės tarybos nariai ir savivaldybės administracijos darbuotojai tai pat atsakys į parengtus klausimus.  Vertinimo metu savivaldybių administracija taip pat pateiks nuorodas į įrodymus, patvirtinančius gero demokratinio valdymo principų taikymą savivaldybėje.