Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

EKSTREMALIŲJŲ SITUACIJŲ KOMISIJOS POSĖDIS

            Vasario 14-ąją į posėdį rinkosi Jonavos rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisija. Joje dalyvavo rajono mero pavaduotojas Mindaugas Sinkevičius, administracijos direktorius Valerijus Krugliakovas, jo pavaduotojas Vytautas Kaminskas, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Viktoras Kolesnikovas, Jonavos aplinkos apsaugos agentūros vedėjas Kęstutis Celiešius, Jonavos rajono policijos komisariato viršininkas Vigintas Lukošius, Civilinės saugos tarnybos vedėjas Algis Purvinis, VšĮ Greitosios medicininės pagalbos stoties l.e. vyr. gydytojo pareigas Rima Marčiukaitienė ir darbo saugos ir sveikatos priežiūros specialistas Antanas Nedzinskas, VšĮ Jonavos ligoninės Ūkio skyriaus administratorė Nijolė Strelčiūnienė, UAB „Jonavos autobusai" direktorius Edmundas Mulokas, seniūnijų seniūnai: Užusalių – Vijolė Šadauskienė, Dumsių – Algirdas Paplonskis, Kulvos – Juozas Plukys.

            Ekstremaliųjų situacijų komisijos pirmininkas V.Krugliakovas informavo, kad šiuo metu vanduo Neryje kyla, artėja prie kritinės ribos, kaupiasi ledo lytys.

            V.Kaminskas ir A.Purvinis, nuvykę į Šešuvos kaimą, jau rado apsemtus trijų namų kiemus, o žinant, kad vanduo kyla, didelė tikimybė, kad bus apsemta ir daugiau gyvenamųjų namų. Pavojinga situacija yra sodų bendrijose „Posūkis-2" bei „Dailininkas".

            Šešuvos kaimo, minėtų sodų bendrijų gyventojai yra įspėti dėl potvynio, jiems rekomenduota pasirengti evakuacijai. Šešuvos kaime šiuo metu budi policijos ekipažas, stebėdamas esamą situaciją.

            Nutarta, kad rezerve bus paliktas autobusas žmonėms išvežti, jie būtų apgyvendinti Užusalių pagrindinėje mokykloje. Reikalui esant, Jonavos ligoninėje bus parengta keturvietė palata, Vaikų ligų skyriuje – palata, skirta vaikams kartu su motinomis.

            V.Kaminskas priminė seniūnijų seniūnams, kad šie privalo perspėti apsemtų kaimų gyventojus  bei turėti jų sąrašus (kiek vaikų, kiek suaugusiųjų), kitus duomenis.

            Taip pat nutarta kreiptis į Kauno miesto ir rajono savivaldybes dėl prevencinių priemonių vykdymo ledų sangrūdų ir potvynio pavojui sumažinti. Jonavos rajono savivaldybės administracijos iniciatyva rytoj, vasario 15 d., Kaune rengiamas Kauno miesto, Kauno rajono ir Jonavos rajono savivaldybių administracijų atstovų ir specialistų pasitarimas dėl bendrų veiksmų potvynio metu.

 

Kristina LUKOŠEVIČIŪTĖ 

Ryšiams su visuomene specialistė