Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas
Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Lietuvoje
COVID-19 Lietuvoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai

DĖL LR 2011 METŲ VISUOTINIO GYVENTOJŲ IR BŪSTŲ SURAŠYMO

 

Visuotinis surašymas rengiamas Lietuvos gyventojų skaičiui ir pasiskirstymui mieste ir kaime, savivaldybėse ir apskrityse, taip pat jų demografinei, socialinei ir ekonominei sudėčiai, migracijos mastams nustatyti, būstų kokybei įvertinti.

2011 m. surašymas ypatingas – pirmą kartą gyventojams bus suteikta galimybė elektroniniu būdu susirašyti patiems, t.y. bus galima užpildyti surašymo lapą internete. Elektroninis surašymas truks dvi savaites – kovo 1–14 d. Gyventojai savo e. surašymo lape matys iš administracinių duomenų šaltinių jau įrašytus kai kuriuos asmens ir būsto duomenis: asmens gimimo datą, gimimo vietą, santuokinę padėtį, pilietybę, adresą, būsto plotą, pastatymo metus. Duomenis bus galima patikslinti. Jei bus užpildyti visi būste gyvenančių asmenų duomenys, surašinėtojai, prasidėjus gyventojų apklausai, šio būsto nelankys.

Balandžio 5–gegužės 9 d. vyks antrasis surašymo etapas: gyventojus, kurie surašė ne visus savo būsto gyventojus ar išvis nesusirašė elektroniniu būdu, lankys surašinėtojai ir paprašys atsakyti į surašymo lapo klausimus. Surašymo darbuotojus bus galima atpažinti iš surašymo darbuotojo pažymėjimų ir specialių portfelių. Statistikos departamentas išsamiai informuos apie gyventojų surašymo eigą, veiks nemokamas telefonas 8 800 01418, kuriuo galima konsultuotis surašymo lapo pildymo ar kitais su surašymu susijusiais klausimais.

Daugiau informacijos apie surašymą, jo organizavimą galima rasti Statistikos departamento interneto svetainėje    www.stat.gov.lt