Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

ANTIKORUPCIJOS KOMISIJOS POSĖDYJE 2011 M. GEGUŽĘ

 

Posėdžio metu buvo išrinktas Antikorupcijos komisijos pirmininko pavaduotojas.  Pirmininkui Algimantui Dabašinskui pasiūlius Artūrą Neimontą, dauguma kandidatūrai pritarė.  

Posėdyje dalyvavusi Centralizuotos vidaus audito tarnybos vedėja Regina Daunorienė informavo, kad administracijos direktoriaus 2011-05-25 įsakymu Nr.16B-233K vyresnioji vidaus auditorė  Rosita Saladinskienė iki 2011-12-31 bus atsakinga už kovos su korupcija programos ir jos įgyvendinimo priemonių plano parengimą; įgyvendinimo kovos su korupcija programos ir korupcijos prevencijos priemonių įgyvendinimo plano vykdymo kontrolę; korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo organizavimą, kovos su korupcija programos (taip pat ir programoje numatytų priemonių) įgyvendinimo ataskaitos rengimą.

Edmundas Gedvila siūlė Antikorupcijos komisijai pasidomėti ne tik daugiabučių namų renovacija, bet ir sutarčių pratęsimu: dėl kokių priežasčių jos pratęsiamos, o jei nepratęsiamos, kiek už tai savivaldybė gauna netesybų. Egidijaus Sinkevičiaus nuomone, komisija neturėtų atlikti tyrėjų darbo, bet pareikalauti informacijos, kodėl taip yra, kokios priežastys. Gintautas Brukas siūlė komisijai klausimus išnagrinėti iki galo, griežtai ir principingai juos įvertinti bei perduoti atitinkamoms tarnyboms, kad būtų jaučiama atsakomybė. 

Nutarta paprašyti Teisės, personalo ir viešųjų pirkimų bei Remonto ir statybos skyrių pateikti  informaciją (už 2010 metus) statybos - rekonstrukcijos darbų, kurių vertė nuo 10 000 Lt ir daugiau, apie vėluojančius darbus (nesilaikant sutarties) ir netesybas; apie priduotus objektus ir jų piniginę išraišką.

Atsižvelgta į Arvydo Gasio siūlymą pasidomėti Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo fondu, nes yra daug negrąžintų paskolų, esą įmonės bankrutavusios, nors veikla vykdoma ir toliau. Tad Antikorupcijos komisija nusprendė paprašyti Ekonomikos ir turto skyriaus pateikti informaciją, kiek fonde yra lėšų, kam jų skirta, kiek prarasta ir t.t. bei kokia yra situacija šiuo metu.

 

Kristina LUKOŠEVIČIŪTĖ

Ryšiams su visuomene specialistė