Pradžia
lt
en
COVID-19 Jonavoje
Paslaugos
Skelbimai
Projektai
DUK

Šventė „Mokyklos sėkmė 2016“

Kaip jau tapo įprasta, baigiantis kiekvieniems mokslo metams, stabtelime ir pasidžiaugiame tuo, kuo mūsų mokykla gyveno šiais mokslo metais, kas buvo geriausia ir sėkmingiausia. Nuo šių mokslo metų, visos mokyklos bendruomenės narių sutarimu, ši šventė tapo gražia mokyklos tradicija, kurioje metų sėkmėmis apdovanojome ne vieną mokinį, pasveikinome pradinio ugdymo programą baigusius ketvirtokus bei būsimus pirmokėlius. Šventės dalyvius sveikino Bukonių seniūnijos seniūnas Arturas Narkevičius ir Bukonių seniūnaitijos seniūnaitė Dalija Kajėnienė.

Džiugu, jog mūsų mokiniai ne tik bendrauja ir draugauja, žaidžia ir sportuoja,  šoka ir dainuoja, tačiau nuolat auga, mokosi, domisi, aktyviai dalyvauja įvairiose veiklose, siekia aukštų akademinių įvertinimų. Todėl šventėje mokyklos direktorė pasveikino Metų mokinio apdovanojimą pelniusią šeštokę Gustę Pranskūnaitę, mokyklos pavaduotojos ugdymui padėkos raštus skyrė ne vienam sėkmingam šių mokslo metų mokiniui: Metų matematikui – Gretai Mockutei 6 kl., Metų geografui – Augustinui Gabniui, 6 kl., Metų istorikui – Justinai Kurmelytei, 9 kl., Metų menininkui – Leonardai Smailytei, 10 kl., Metų skaitytojui – Vilijai Garlinskaitei, 10 kl., Metų sveikuoliui – Karoliui Kurmeliui, 10 kl., Metų darbštuoliams – devintokams Edgrui Česui bei Rokui Radionovui. Nepamirštas ir nei vienas įvairių tarptautinių, respublikinių, rajoninių renginių, konkursų laureatas bei dalyvis. Taip pat kiekvienais mokslo metais kūno kultūros mokytojas Dainius Bisigirskas pagal pasiektus per visus mokslo metus sportinius rezultatus sudaro mokyklos sportininkų dešimtuką. Geriausiais sportininkai, kaip ir kasmet, apdovanojami rėmėjo Vlado Tuzovo piniginėmis premijomis. Šventėje džiaugiamės ir apdovanotomis mokykloje aktyviai veikiančiomis savivaldomis – mokinių ir tėvų klubais bei mokyklos taryba.

Šventė – ne tik įvairūs apdovanojimai, bet ir gražus šventinis koncertas, kurį mums skyrė mūsų mokyklos liaudies bei ritminių šokių būrelių vaikai, dainorėliai, maironiečiai, raiškiojo skaitymo bei dramos būrelių mokiniai.

Renginį baigėme mokyklos tarybos, mokinių ir tėvų klubų pasiūlyta idėja – mokykla papuošti gėlėmis. Todėl visi, skambant mokyklos dainai, prisijungėme prie šios gražios idėjos ir mokyklos kiemą papuošėme gėlėmis.

Bėgantis laikas į mokyklą atnešė gražią šventę, todėl tikimės, kad ji taps tradicija, kurią puoselės visa mokyklos bendruomenė.

Aistė Pilipavičiūtė, Bukonių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja