Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas
Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Lietuvoje
COVID-19 Lietuvoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai

VTEK: tarybos narys S.Jakimavičius antrą kartą pažeidė įstatymą

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė, kad Jonavos rajono savivaldybės tarybos narys Saulius Jakimavičius šiurkščiai pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimą vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

VTEK nustatė, kad S. Jakimavičius dalyvavo ir nenusišalino 2020 m. rugpjūčio 13 d. vykusio šios savivaldybės tarybos posėdžio metu svarstant klausimą dėl Jonavos rajono savivaldybės 2020 metų biudžeto patikslinimo. Juo buvo pakeista apšvietimo Šešuvos k. Panerio g., Kalkinės g. ir Tilto g. įrengimui skirtų lėšų suma, kai tuo tarpu vienoje iš šių gatvių gyvena S. Jakimavičiui artimi asmenys.

Asmuo laikomas šiurkščiai pažeidusiu įstatymo nuostatas, jeigu per vienerius metus nuo pažeidimo padarymo, įstatymo nuostatas pažeidžia pakartotinai. Šiuo atveju, S. Jakimavičius jau buvo pripažintas pažeidusiu įstatymo nuostatas VTEK 2020 m. birželio 10 d. sprendimu.

Tarybos narys etikos sargų sprendimą skundė teismui. Vilniaus apygardos administracinis teismas spalio 12 d. nutartimi atmetė S. Jakimavičiaus skundą ir paliko galioti VTEK sprendimą kaip teisėtą ir pagrįstą.

VTEK info.