Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas
Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Lietuvoje
COVID-19 Lietuvoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai

Jonavos liberalai savivaldybės tarybai teikia siūlymą steigti sporto tarybą

Jonavos liberalai savivaldybės tarybai teikia siūlymą steigti sporto tarybą A. Reipos nuotr.

Jonavos liberalai savivaldybės tarybai teikia siūlymą dėl sporto tarybos įkūrimo. Šiandien užregistruotu sprendimo projektu siūloma pritarti Jonavos rajono savivaldybės sporto tarybos nuostatų patvirtinimui, o juose numatomi sporto tarybos veiklos principai, tikslai, uždaviniai ir kiti organizaciniai reikalai.

„Tokio pobūdžio patariamoji institucija sėkmingai veikia Klaipėdos miesto savivaldybėje, vienija skirtingų sporto šakų atstovus ir prisideda prie sporto politikos formavimo.

Šiuo projektu siekiama į vieną vietą suburti geriausiai praktinius sporto klausimus išmanančius Jonavos sporto bendruomenės narius, kurie savo kompetencija ir žiniomis galėtų teikti rekomendacinio pobūdžio pasiūlymus politikams, administracijos darbuotojams ir (arba) Jonavos kūno kultūros ir sporto centrui, gerinant sporto padėtį rajone ir atliepiant šios srities bendruomenės svarbiausius lūkesčius,“ - rašoma sprendimo projekto aiškinamajame rašte.

Siūloma, kad sporto tarybą sudarytų 10 narių:

  • du Savivaldybės tarybos nariai
  • vienas Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistas
  • vienas Jonavos kūno kultūros ir sporto centro darbuotojas
  • šeši nevyriausybinių sporto veikla užsiimančių organizacijų – asociacijų, viešųjų įstaigų – atstovai, iš kurių – 3 atstovaujantys olimpinių sporto šakų organizacijoms ir 3 atstovaujantys neolimpinių sporto šakų organizacijoms

Taip pat sprendimo projekte numatyta ir detali nevyriausybinių sporto veikla užsiimančių organizacijų atstovų delegavimo į sporto tarybą tvarka - siūloma, kad šie asmenys būtų renkami viešo susirinkimo metu.

Klausimas dėl sporto tarybos įkūrimo savivaldybės taryboje bus svarstomas lapkričio 25 dieną.

NUOSTATŲ PROJEKTAS