Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas
Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Lietuvoje
COVID-19 Lietuvoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai

Etikos komisijos prašo ištirti tarybos nario veiklą

Jonavos rajono savivaldybės tarybos Etikos komisiją pasiekė prašymas ištirti Jonavos rajono savivaldybės tarybos nario Ginto Jasiulionio elgesį.

Ruklos seniūnijos seniūnė Vilma Akvilė Karoblienė prašo ištirti, ar G. Jasiulionis nepiktnaudžiauja tarybos nario statusu.

„Šis asmuo nuolatos kišasi ir daro spaudimą Ruklos seniūnijai dėl Venecijos kaimo, kuriame pats gyvena, kelio remonto, valymo, pakelių šienavimo darbų“, - etikos komisijai rašo V. A. Karoblienė.

Seniūnės teigimu, G. Jasiulionis asmeniškai nurodinėja ir reikalauja, kad Ruklos seniūnijos darbuotojai ir seniūnijos samdomų įmonių darbuotojai „turi daugiau ploto nušienauti šalia G. Jasiulionio sklypo <...>, kad greideriuotų ir žvyruotų kelią dažniau ir geriau būtent ties G. Jasiulionio sodyba“.

Ruklos seniūnė V. A. Karoblienė etikos komisijai perdavė G. Jasiulionio raštus savivaldybės administracijos direktoriui – seniūnė įsitikinusi, kad tokiu būdu tarybos narys „daro nepagrįstą spaudimą dėl seniūnijos veiklos, tuo pačiu reikalaudamas, kad būtent Venecijos keliui būtų taikomos ypatingos priežiūros sąlygos“.