Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas
Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Lietuvoje
COVID-19 Lietuvoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai

Prie stalo su rašytoju

Prie stalo su rašytoju

Spalio 15 d. popietę Jonavos ,,Neries“ pagrindinės mokyklos mokytojos buvo maloniai nustebintos bibliotekoje išvydusios šiek tiek neįprastą aplinką – po butaforinėmis palmėmis didelis ištaigingas stalas su žvakide, aplink jį besisukinėjančios praėjusio šimtmečio pradžios drabužiais pasipuošusios damos...

Taip prasidėjo projekto ,,Lyderių laikas 3“ grupės vadovės Loretos Bizokienės ir bibliotekininkės Lauros Krasauskienės iniciatyva suorganizuotas kamerinis renginys ,,Prie stalo su rašytoja“. Intrigą dar labiau sustiprino Raimundo Samulevičiaus progimnazijos bibliotekininkės Rimos Noreikienės pasakyti žodžiai, kad netrukus prasidės Babetės puota. Iš tiesų renginys buvo puota, kuri sotino ne tik skrandį (Demidovo blyneliai, aprašomi K. Blixen apsakyme „Babetės puota“), bet ir dvasią: buvo įdomu klausytis viešnios R. Noreikienės pasakojimo apie rašytojos gyvenimą, patirtis, kūrybą.

Toks netradicinis knygos autoriaus ir jo kūrybos pristatymas – puikus pavyzdys, kaip išradingai galima skatinti mokinių skaitymą. Bendraudamos kolegės dalijosi savo patirtimis, perskaitytų knygų įspūdžiais ir džiaugėsi šaunia popiete, puikiu mokyklų bendradarbiavimu. Šilčiausi padėkos žodžiai skambėjo renginio sumanytojoms ir vedėjoms L. Bizokienei, L. Krasauskienei, R. Noreikienei.

Vilija Adomėlienė, Jonavos „Neries” pagrindinės mokyklos pavaduotoja ugdymui