Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

Prie stalo su rašytoju

Prie stalo su rašytoju

Spalio 15 d. popietę Jonavos ,,Neries“ pagrindinės mokyklos mokytojos buvo maloniai nustebintos bibliotekoje išvydusios šiek tiek neįprastą aplinką – po butaforinėmis palmėmis didelis ištaigingas stalas su žvakide, aplink jį besisukinėjančios praėjusio šimtmečio pradžios drabužiais pasipuošusios damos...

Taip prasidėjo projekto ,,Lyderių laikas 3“ grupės vadovės Loretos Bizokienės ir bibliotekininkės Lauros Krasauskienės iniciatyva suorganizuotas kamerinis renginys ,,Prie stalo su rašytoja“. Intrigą dar labiau sustiprino Raimundo Samulevičiaus progimnazijos bibliotekininkės Rimos Noreikienės pasakyti žodžiai, kad netrukus prasidės Babetės puota. Iš tiesų renginys buvo puota, kuri sotino ne tik skrandį (Demidovo blyneliai, aprašomi K. Blixen apsakyme „Babetės puota“), bet ir dvasią: buvo įdomu klausytis viešnios R. Noreikienės pasakojimo apie rašytojos gyvenimą, patirtis, kūrybą.

Toks netradicinis knygos autoriaus ir jo kūrybos pristatymas – puikus pavyzdys, kaip išradingai galima skatinti mokinių skaitymą. Bendraudamos kolegės dalijosi savo patirtimis, perskaitytų knygų įspūdžiais ir džiaugėsi šaunia popiete, puikiu mokyklų bendradarbiavimu. Šilčiausi padėkos žodžiai skambėjo renginio sumanytojoms ir vedėjoms L. Bizokienei, L. Krasauskienei, R. Noreikienei.

Vilija Adomėlienė, Jonavos „Neries” pagrindinės mokyklos pavaduotoja ugdymui