Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

Lyderių savybes padeda ugdytis ir diskgolfas

Dalyvaudami įvairiose veiklose, aktyviuose sporto ir kūrybos užsiėmimuose, laviname bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, mokomės turiningai leisti laisvalaikį, o įgydami naujos patirties, atrandame savo talentus ir gebėjimus, taip stiprindami pasitikėjimą savimi, drąsą, ryžtą ir kitas lyderiui reikalingas savybes.

Įgyvendinant Jonavos rajono savivaldybės pokyčio projekto „Lyderių laikas 3“ veiklas, rugsėjo 18 d. Jonavos rajono ugdymo įstaigų 5-8 kl. mokinių komandos rinkosi į „Išgyvenimo dienos stovyklą“. Stovykla vyko Jonavos rajono Šveicarijos seniūnijoje, Survilų kaimo turizmo sodyboje. Viena iš šios dienos veiklų – diskgolfo turnyras, kurio taisykles pristatė sodybos šeimininkas ir vieno iš nedaugelio Lietuvoje diskogolfo parkų įkūrėjas Tadas Survila. Žaidimas pradedamas specialaus disko metimu iš tam skirtos aikštelės, siekiant per kuo mažesnį metimų skaičių diską pataikyti į krepšį. Krepšiai išdėstyti nepaisant medžių, krūmų, vandens telkinių, nelygaus reljefo, tad neturintiems šio žaidimo įgūdžių, įveikti trasą buvo pakankamai sudėtinga. Turnyre dalyvavusių ugdymo įstaigų –  R. Samulevičiaus,  J. Vareikio, Šveicarijos progimnazijų, „Lietavos“, „Neries“ pagrindinių mokyklų ir Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro komandos ne tik varžėsi tarpusavyje, bet komandų nariai stengėsi pasiekti ir kuo geresnį asmeninį rezultatą. Žaidėjams diskus teko mesti net į penkiolika diskgolfo krepšių, nueiti ne vieną tūkstantį žingsnelių ir atlikti nuo 60 iki 110 metimų. Šveicarijos progimnazijos komanda, surinkusi mažiausią metimų skaičių, laimėjo pirmąją vietą, o geriausią asmeninį rezultatą pasiekę žaidėjai apdovanoti T. Survilos įsteigtais prizais –  šiam žaidimui skirtais diskais.

Džiugu, kad mokiniams buvo sudaryta galimybė ne tik išbandyti Lietuvoje sparčiai populiarėjantį sportinį lauko žaidimą, bet ir susipažinti vieniems su kitais, naudingai ir įdomiai praleisti saulėtą rudens dieną.

Gražina Gečiėnė, kūrybinės komandos narė