Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

„Lyderių laikas 3“ projekte atrandame naujų spalvų

Jonavos rajono savivaldybės LL3 kūrybinėje komandoje pradėję kurti pokyčio rajono švietimo sistemoje įgyvendinimo projektą, konsultantų buvome raginami organizuoti veiklas taip, kad jos būtų smagios ir mums patiems, ir jas vykdantiems dalyviams. 

Vienas svarbiausių mūsų projekto tikslų – bendradarbiavimo stiprinimas tarp Jonavos rajono ugdymo įstaigų. Projekto įgyvendinimo metu įvykdyta daug įdomių ir prasmingų veiklų, paskatinusių veikti kartu ir bendradarbiaujant stiprinti mokinių mokėjimo mokytis gebėjimus.

Jonavos rajono Justino Vareikio, Raimundo Samulevičiaus ir Šveicarijos progimnazijų mokytojai ir mokiniai susibūrė  ir dar vienai veiklai – „Linksmojo žodynėlio“ kūrimui. Žodynėlyje pateikti šiandieniniame mokyklos gyvenime dažnai naudojami žodžiai atrado daug naujų „spalvų“ ir netikėtų reikšmių. Pavyzdžiui, žodžiai virtualus („savo sultyse verdantis mokinys“),  komunikavimas („unikalios komunos steigimas“), projektorius („projektus valdantis žmogus“) ypač aktualūs daugeliui veiklų persikeliant į virtualią erdvę. Mokiniai išradingai paaiškino ir tradicinius su mokymusi susijusius žodžius: „gramatika – graži matematika“, „eilėraštis – eilių raštas“, „balsiai – garsiai kalbantys žmonės“. Daugiausiai šypsenų sukėlė su lyderyste susijusių žodžių paaiškinimai: „lyderystė – derėjimasis dėl lygių sąlygų“, „lyderis – žmogus, kuris lydi gentį“ ir pan.

Džiaugiamės, kad LL3 pokyčio projektas yra unikalus, spalvingas, suteikiantis galimybę pritaikyti įvairius kūrybinius gebėjimus, nusišypsoti kalbant apie svarbius dalykus, kurti šiltą ir artimą tarpusavio ryšį.

Gražina Gečienė, kūrybinės komandos narė