Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

Kūrybinės komandos konsultacija nuotoliniu būdu

 

Projekto „Lyderių laikas 3" Jonavos rajono kūrybinė komanda dėl šalyje paskelbto karantino 2020 m. gegužės 6 d. konsultacijoje dalyvavo nuotoliniu būdu.

Konsultacijoje aptarta nuotolinio ugdymo eiga rajono mokyklose. Nors mokytojams ir mokiniams tai visiškai nauja patirtis, tačiau iššūkis įveiktas pakankamai sėkmingai. Mokyklose nuotoliniu būdu vyksta mokytojų refleksijos: aptariamos nuotolinio mokymo(si) aplinkybės, sprendžiamos iškylančios problemos, ieškoma galimybių tobulinti šį naują mokymo(si) būdą. Karantino situacija parodė, kaip galima rasti išeitį ir dirbti įvairiomis bendravimo priemonėmis...

 Mūsų savivaldybės projekto tema „Tarpusavio sąveika, stiprinant pažinimo kompetenciją (mokėjimo mokytis gebėjimus)", tad kalbėtasi, ką mes, įgyvendindami savo planuotąjį pokytį rajone, toliau galime daryti esamomis sąlygomis. Gal kaip tik dabar ir yra proga mokykloms pagalvoti, kaip galėtų bendradarbiauti dalinantis reikiama mokymo(si) medžiaga, vadybiniais sprendimais ar kt. informacija, o mokytojams ir mokiniams – proga stiprinti mokėjimo/mokymosi mokytis gebėjimus? Svarbu „neužstrigti" su savo sumanytu projektu, o galvoti, kaip jį pakreipti tinkama linkme. Ko gero, nereikia laukti to meto, kai visos įstaigos grįš prie įprasto darbo pobūdžio, kad galėtų imtis planuoto bendradarbiavimo. Taigi šiuo neįprastu laikotarpiu mokyklos ir galėtų gauti partnerių/bendraminčių pagalbos ir pan. Tad mūsų projekto turinys ir planuoti procesai kaip tik ir galėtų būti išnaudoti dabar...

Konsultacijoje aptarti pokyčio projekto veiklos plano galimi pakeitimai: ko tenka atsisakyti, kas bus daroma kitaip ar perkeliama į kitą laiką, kas įvedama naujo.

Virtualioje aplinkoje komandai susiburti padėjo ir savo įžvalgomis dalijosi projekto savivaldybės kuratorė Renata Pavlavičienė, o konsultaciją moderavo konsultantė Lina Viršilienė.

 

Danguolė Deikienė, kūrybinės komandos vadovė