Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas
Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Lietuvoje
COVID-19 Lietuvoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai

Jonavos rajono savivaldybėje vyko LL3 neformaliųjų studijų mokymaiVykdant projektą „Lyderių laikas 3", Jonavoje gegužės 16-17 dienomis vyko LL3 neformaliųjų studijų mokymai, kuriuose dalyvavo 52 asmenų grupė iš Jonavos, Raseinių ir Širvintų savivaldybių.

Informacija apie galimybę dalyvauti ilgalaikėje neformaliojoje švietimo lyderystės programoje dar žiemą buvo viešinama visoms rajono švietimo įstaigoms. Rimtai mokytis pasiryžusius švietimo bendruomenės narius kvietėme įsijungti į programą, kurios paskirtis – sustiprinti lyderystės kompetencijas bei švietimo vadybos išmanymą. Ši programa buvo sukurta ir išbandyta ankstesniuose projekto „Lyderių laikas" etapuose, joje jau mokėsi nemažai nacionalinio, savivaldos bei mokyklos lygmens švietimo atstovų iš visos Lietuvos.

Programa skirta ir patyrusiems, ir mažiau patirties turintiems švietimo bendruomenės nariams: visų tipų mokyklų vadovams, jų pavaduotojams, dalykų mokytojams, savivaldybių specialistams, kuriems ne tiek svarbu gauti formalųjį išsilavinimo pripažinimą, kiek įgyti naujos patirties bei kompetencijų, analizuoti savo praktiką bei kurti naujas veiklos idėjas, bendradarbiaujant su kolegomis iš savo bei kitų savivaldybių. Siekiama, kad programą baigę dalyviai gebėtų integruoti teorines žinias į praktinę veiklą, kurdami  ir įgyvendindami pozityvius pokyčius klasėje, mokykloje, savivaldybėje ir t. t.

 Vieną besimokančiųjų grupę sudaro dalyviai iš 2-jų arba 3-jų gretimų savivaldybių. Užsiėmimai vyksta vis kitoje gretimoje savivaldybėje. Mokydamiesi mišriose grupėse bei lankydamiesi kitose savivaldybėse, mokymų dalyviai ne tik susipažįsta su naujais žmonėmis, bet ir aplanko vis kitas mokyklas, užmezga naujų ryšių bei kartu kuria bendrus projektus.

Programą sudaro penki moduliai, iš kurių vienas yra privalomas, kiti – pasirenkamieji. Baigę kiekvieną modulį bei visą programą, dalyviai gaus pažymėjimą, kuriame aprašytos jų lavintos kompetencijos. Projektas finansuoja dalyvių mokymosi bei individualių konsultacijų išlaidas.Mokymų dalyviai nuoširdžiai dėkoja Jonavos rajono savivaldybės administracijai už sudarytas puikias mokymosi sąlygas ir nuoširdų dėmesį svečiams bei mūsų rajono švietimiečiams – LL3 dalyviams.

Danguolė Deikienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė