Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas
Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Lietuvoje
COVID-19 Lietuvoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai

Jonaviečių komanda dalyvavo projekto „Lyderių laikas 3“ renginyje Radviliškyje

Nacionalinė švietimo agentūra, VšĮ Mokyklų tobulinimo centras ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, įgyvendindami nacionalinio projekto „Lyderių laikas 3" veiklas, kovo 4 d. Radviliškio miesto kultūros centre organizavo mokymosi bendradarbiaujant renginį  „Ugdymo(si) pokyčių kelyje: iššūkiai, patirtys ir galimybės". Susitiko keturių projekte dalyvaujančių savivaldybių (Radviliškio r., Raseinių r., Širvintų r. ir Jonavos r.) kūrybinės komandos.  

    

Pagrindinis renginio tikslas buvo sudaryti galimybę pasidalinti savivaldybėse rengiamų pokyčių projektų įgyvendinimo patirtimi, mokytis vieniems iš kitų ir stiprinti tarpusavio ryšius. Viso renginio metu diskutuota apie savivaldybėse vykdomas veiklas dėl sėkmingesnio mokymo(si), džiaugtasi, jog mokyklose buriasi iniciatyvių, inovatyvių mokytojų grupės, kad įstaigos planuoja, ką galėtų naudingo nuveikti, siedamos su projekto tematika, kad vyksta intensyvesnis mokyklų bendradarbiavimas ir t.t.

Dirbdami komandoje ne kartą įsitikinome, jog tik bendradarbiavimas padeda nenueiti į smulkmenas, iš naujo įvertinti savo galimybes, o žinias paversti pokyčiais.Renginyje dalyvavo ir viena iš projekto vadovių dr. Eglė Pranckūnienė, o renginį moderavo savivaldybių kuratorė Renata Pavlavičienė.

Danguolė Deikienė, kūrybinės komandos vadovė