Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

Vasario mėnesį "JUDAM" maratonas!

Vasario mėnesį "JUDAM" maratonas!

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (JRD) ir projekto JUDAM komanda visą vasario mėnesį vykdys smagią iniciatyvą „JUDAM maratonas“.

Tai virtualus maratonas, kurio metu kviesime jaunimą aktyviai praleisti laiką, prisiminti naujametinius pažadus, paįvairinti karantino kasdienybę bei, žinoma, sužinoti daugiau apie projekto JUDAM veiklas.

Kiekviena virtualaus maratono savaitė turės savo temą, tad per vasario mėnesį jų aptarsime net 4: muziką, sportą, meną bei grožį.

Kaip viskas vyks?

Kiekvieną pirmadienį JUDAM komanda Facebook socialiniame tinkle pateiks užduotį, kurią dalyviai turės atlikti: nufotografuoti, nufilmuoti ar aprašyti, atsakymus pateikti komentaruose, ir žinoma, dalintis su draugais! Daugiausiai reakcijų surinkę komentarų autoriai bus apdovanoti JRD simboliniais prizais. Taip pat, kasdien kviesime ir į įvairius susitikimus su įdomiais žmonėmis, dalinsimės informacija apie projekto JUDAM veiklas bei jaunimo galimybes.

JUDAM maratone gali dalyvauti visi norintys, prie iniciatyvos galima prisijungti bet kuriame etape.

Todėl prašome pasidalinti informacija apie vykdomą iniciatyvą, prisijungti prie JUDAM maratono bei dalintis naujienomis!

Daugiau informacijos: https://fb.me/e/1TEwzZAom

Dalinkitės su draugais ir pažįstamais ir nepamirškite pažymėti:

#maratonasJUDAM, #projektasJUDAM, #jaunimogarantijos, #JRD