Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

Skelbiamas Geriausio jaunimo projekto konkursas

Skelbiamas Geriausio jaunimo projekto konkursas A. Reipos nuotr.

Jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos kviečiamos dalyvauti Geriausio Jonavos rajono jaunimo projekto ar iniciatyvos 2021 m. konkurse.

Tradiciškai šia Jonavos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos iniciatyva siekiama paskatinti Jonavos rajono jaunimo, su jaunimu dirbančių organizacijų, taip pat ir neformalių grupių motyvaciją inicijuoti ir įgyvendinti veiklas, susipažinti su Jonavos rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų veikla bei tapti jų nariais, savanoriais.

Konkurso dalyviai – visos oficialiai registruotos Jonavos rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos bei neformalios grupės (toliau – organizacijos), kurių veiklų tikslinė grupė – jaunimas.

Paraiškų teikimas – laisva forma, kurioje nurodoma: organizacijos pavadinimas, 2021 m. vykdyto projekto ar iniciatyvos nuotrauka, pavadinimas, tikslas, vykdymo laikotarpis, dalyvių skaičius, vykdymo vieta, pasiektas rezultatas (ne daugiau 5-10 sakinių). Viena organizacija gali pateikti neribotą skaičių paraiškų. Terminas: 2022 m. vasario 21 – kovo 4 d. imtinai. Siųsti: el. p. daiva.skebiene@jonava.lt.

Paraiškų vertinimas:

Pirmas etapas – visos pateiktos projektų nuotraukos ir aprašymai patalpinami internetinėje erdvėje, kviečiant balsuoti visuomenę už labiausiai patikusį projektą ar iniciatyvą (balsavimas vyks nuo 2022 m. kovo 7 iki kovo 10 d., 13 val. imtinai). Daugiausiai balsuojančiųjų simpatijų pelnęs projektas skelbiamas „Populiariausiu“.

Antras etapas – paraiškos pateikiamos vertinti ekspertų komisijai, sudarytai iš 5 kitos savivaldybės jaunimo reikalų tarybos atstovų. Vertinama, atsižvelgiant į projekto ar iniciatyvos naudą visuomenei, jaunimo įsitraukimą ir aktyvumą, pasiektų rezultatų reikšmingumą.

Nominacijos: „Geriausias jaunimo projektas 2020“, „Geriausia idėja“, „Bendruomeniškiausias“ jaunimo projektas, „Populiariausias“ jaunimo projektas (išrinktas I-ame etape).

Nominuoti projektai ar iniciatyvos bus apdovanoti baigiamajame renginyje, paskelbtame atskiru pranešimu.

Konkurso nuostatai