Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

Kvietimas prisijungti prie WOKE16 kampanijos ir tapti ambasadoriais

Kvietimas prisijungti prie WOKE16 kampanijos ir tapti ambasadoriais

Kartas nuo karto Lietuvoje galime pamatyti kylančias idėjas dėl balso teisės suteikimo 16-mečiams. Lietuvos jaunimo organizacijų taryba mano, kad demokratijos yra stipresnės, kai į jas įtraukiame jaunimą – su unikaliomis perspektyvomis, nuomonėmis, patirtimis. Tai vertinga ir neatsiejama mūsų visuomenės dalis, tad užuot statę kliūtis, turime atsiverti galimybei suteikti jaunam žmogui teisę prisidėti prie jam svarbių sprendimų priėmimo. Dalyje Europos šalių ir regionų balsavimas sulaukus 16 metų jau tapo realybe. Įrodyta, kad 16 ir 17 metų jaunuolių įtraukimas į rinkimus davė teigiamų rezultatų, o kai kuriais atvejais rinkėjų aktyvumas buvo didesnis nei 18-21 metų jaunuolių. 

Tad šiandien prašome Jūsų pagalbos dar garsiau žingsniuojant su WOKE16 kampanija, kuri siekia atkreipti dėmesį į jauno žmogaus vaidmenį priimant sprendimus – kasdienio lygmens ir transformuojančius kiekvieno iš mūsų gyvenimus. 

Trumpa informacija apie WOKE16 kampaniją:

  • Siekdami tikslo įgyvendinimo, kampanijos metu rugsėjo - spalio mėnesiais išeisime į visuomenę, kviesdami kiekvieną prisidėti pasirašant už klausimo svarstymą Lietuvos Respublikos Seime. 
  • WOKE16 kampanija apima įvairias akcijas ir iniciatyvas, skatinančias visuomenę prabusti ir atkreipti dėmesį į jaunus žmones, kurie jau šiandien kuria geresnę mūsų visuomenę.
  • Kampanijos metu vyks įvairūs renginiai visoje Lietuvoje, socialinių tinklų kampanijos, fizinių ir elektroninių parašų rinkimas.

Norėdami įgyvendinti šiuos uždavinius, kviečiame jaunus žmones registruotis į WOKE16 ambasadorių tinklą ir tapti judėjimo, nešančio svarbų pokytį, dalimi. Todėl prašome Jūsų pasidalinti žinute (pridedame informacinį tekstą ir vizualą prie laiško) su jaunimu, kviesdami juos prisijungti prie kampanijos ambasadorių tinklo!

Ką veiks mūsų ambasadoriai?

  • Informuos - kurs informacinį socialinių tinklų turinį, atgręžiant virtualius žvilgsnius į tai, kas svarbu. 
  • Įgyvendins - organizuos ir įgyvendins įvairias akcijas ir iniciatyvas, kurių metu supažindins aplinkinius su kampanijos siekiais ir tikslu.
  • Prisidės - akcijos įgyvendinimo laikotarpiu prisidės fiziškai rinkdami asmenų parašus, reikalingus tikslui pasiekti.
  • Bus kartu - turės galimybę dalyvauti mokymuose ir nuotoliniuose susitikimuose - tikslo sieks kartu, tad buvimas bendruomenės dalimi suteiks įkvėpimo.

Daugiau informacijos apie ambasadorius tinklą ir registracijos anketą galite rasti puslapyje www.woke16.lt/ambasadoriai

WOKE16 ambasadorių registracija vyksta iki liepos 19 d. 

Skatinkime atvirumą, skatinkime pokyčius, taip, kad prabustų visi, iki šiol abejingi jauno žmogaus balsui!

Kilus klausimams galite kreiptis atsakant į šį laišką arba žemiau nurodytu telefono numeriu.

-- 

 

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba

Vilniaus g. 20 – 1B, Vilnius│Tel. +370 659 55 153