Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

J.Ralio gimnazijoje mokinių mokomųjų bendrovių mugė

J.Ralio gimnazijoje mokinių mokomųjų bendrovių mugė

Š. m. kovo 16 dieną Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijoje pirmą kartą vyko mokinių verslų mugė, kurioje net devyniolika III klasių gimnazistų bendrovių pristatė savo sukurtus verslus: intelektinius ir stresą mažinančius žaidimus, mobiliąsias programėles, muzikinį projektą, įvairių suvenyrų, higienos ir kosmetikos priemonių gamybą, tvarumą skatinančių, gyvūnų priežiūros, švietimo paslaugų teikimą ir pan.

Gimnazistų veiklą vertino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo tarybos nariai Virginijus Vizbaras (UAB A grupė)  ir Lina Astrauskė (MB Ileka)  bei vadovė Dalia Sinkevičienė, Jonavos rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Daiva Skebienė, Lietuvos Junior Achievement direktorė  Andželika Rusteikienė, Mariaus Jakulio Jason fondo direktorė Kotryna Jaščemskienė ir verslo mentoriai iš Vilniaus verslo kolegijos.  

Aukščiausius įvertinimus ir pirmąją vietą pelnė bendrovė “Legacy” -  tai muzikinis gimnazistų Germano Sabatausko ir Kipro Kalpoko verslas. Į geriausiųjų penketuką pateko bendrovės “Mudi”, “Wix Twix”, “Maugliukai”, “Piranijos”. Šauniai pasirodė ir visos kitos verslo bendrovės.

Džiaugiamės, kad gimnazijoje ypač skatinamas mokinių verslumas, tuo pačiu ir iniciatyvumas, kūrybiškumas bei užimtumas. Gimnazistai jau mokyklos suole susipažįsta su verslo kūrimo ypatybėmis, galimybėmis ateityje susikurti darbo vietas sau ir kitiems.

Dėkojame visiems renginio dalyviams ir didžiuojamės mūsų versliais mokiniais.

Mok. Rūtos Strumilienės informacija