Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

Informacija dėl sąvokos „su jaunimu dirbanti organizacija“ išaiškinimo

Jaunimo reikalų departamentas kreipėsi į Seimo kanceliariją, Ministeriją ir Teisingumo ministeriją prašydami išaiškinimo apie su jaunimu dirbančios organizacijos sąvokos supratimą, organizacijų nuostatų korekcijas ir pokyčius pagrindiniuose organizacijų dokumentuose (nuostatuose, įstatuose).

Išaiškinta <..> su jaunimu dirbanti organizacija suprantama kaip juridinis asmuo, kurio vienas iš veiklos tikslų – vykdyti darbą su jaunimu <...>. Tai reiškia, kad organizacija savo pagrindiniame dokumente turi įvardinti darbą su jaunimu kaip vieną iš veiklos tikslų.

Departamentas siūlo iki kitų metų gegužės mėnesio peržiūrėti savo organizacijų nuostatus ir pasitikrinti, kokios sąvokos yra nurodytos prie veiklos tikslų. Jeigu prie veiklos tikslų yra paminėti atvirojo darbo su jaunimu forma, ar minimas darbas su jaunimu, nuostatai gali būti tinkami, tačiau tai turi būti aiškiai įvardinta prie veiklos tikslų. Kitu atveju reikės nuostatų korekcijos.

Daugiau informacijos ir pavyzdžių galite rasti čia: 

https://www.jrd.lt/informacija-dirbantiems-su-jaunimu/darbas-su-jaunimu/su-jaunimu-dirbancios-organizacijos-savokos-apibr-zimas

Organizacijoms suteikiamas pereinamasis laikotarpis bei protingas terminas dokumentų peržiūrai, procedūroms atlikti. 

Jeigu turėsite klausimų, būtinai kreipkitės:

Gintarė Stankevičienė, Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vyriausioji specialistė

Tel. (8 6) 8 363 179, el. p. gintare.stankeviciene@jrd.lt