Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

Darbdaviams, įdarbinusiems jaunimą, išmokėtos kompensacijos

Darbdaviams, įdarbinusiems jaunimą, išmokėtos kompensacijos

Jau ketvirtus metus įgyvendinamoje Jonavos rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programoje (toliau - Programa) šią vasarą dalyvauti pildydami prašymus registravosi 28 jaunuoliai (14-19 m.) ir 15 darbdavių. Patikrinus atitikimą Programos reikalavimams, pasirašytos 25 trišalės bendradarbiavimo sutartys tarp savivaldybės administracijos, darbdavio ir jaunuolio, tai reiškia, kad vasaros laikotarpiu įdarbinti 25 jaunuoliai. Juos įdarbino 14 darbdavių. Pažymėtina tai, kad pagal Programos nuostatas vienas darbdavys gali įdarbinti daugiausiai 3 jaunus asmenis. Jaunimas išbandė savo galimybes bei pasitikrino norą pasirinkti atitinkamą profesiją ateityje, dirbdami tokiose pareigose, kaip: virėjo, padavėjo, pagalbinio darbuotojo, gamybos darbuotojo, laboranto, medicinos registratoriaus, sukirpimo padėjėjo, baristos, duomenų analitiko, valytojo, padavėjo, administratoriaus, individualios priežiūros pagalbinio darbuotojo, budėtojo. 

Pasibaigus Programos įgyvendinimo terminui, įvertinus darbdavių pateiktus dokumentus darbo užmokesčio išlaidų kompensacijai gauti už įdarbintus jaunus asmenis, kompensacijos skirtos 14 darbdavių už 24 jaunuolius. Viso išmokėta 6178,55 Eur. Maksimalus kompensacijos dydis darbdaviui už vieną įdarbintą jauną žmogų per Programos vykdymo laikotarpį – 400 eurų.

Tikimės, kad Programa įgyvendinta sėmingai, pateisinti tiek jaunuolių, tiek darbdavių poreikiai ir lūkesčiai. O, kad galėtume tobulinti Programą, siekiant didesnio jos patrauklumo, prieinamumo, kviečiame teikti pasiūlymus, pastabas ir kitą informaciją, užpildant anketą: https://forms.gle/tAacfv6aZAAVDSef6. Dėkojame!

 

Jaunimo reikalų koordinatorės informacija