Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

Apdovanoti Geriausio jaunimo projekto laimėtojai

Apdovanoti Geriausio jaunimo projekto laimėtojai organizatorių nuotr.

Nors Jonavos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (JRT) organizuojamo Geriausio jaunimo projekto ar iniciatyvos 2019 konkurso I-asis ir II-asis etapai įvyko ir laimėtojai išaiškėjo dar 2020 m. pradžioje, tačiau, susiklosčius nepalankiai Covid 19 pandemijos situacijai, nugalėtojai liko be apdovanojimų iki 2020 metų pabaigos.

Dėl pandemijos neįvykus Metiniam jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų susitikimui, JRT suskubo bet kokiu atveju padėkoti karantino sąlygomis, nuotoliniu būdu įteikiant prizus – nominacijų statulėles ir zmonescinema.lt filmų peržiūros kodus – organizacijoms nugalėtojoms,  padėkas visoms dalyvavusioms.

Vaizdo sveikinime žodį tarė mero pavaduotoja, JRT pirmininkė Birutė Gailienė, savivaldybės tarybos bei JRT narys Žilvinas Galimovas, Jonavos r. jaunimo visuomeninių organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ pirmininkė, JRT pirmininkės pavaduotoja Guoda Mockaitė.

„Geriausio jaunimo projekto Jonavoje konkursas organizuojamas jau ne pirmus metus. Tai – graži Jaunimo reikalų tarybos tradicija, suteikianti jaunimo organizacijoms galimybę kuo plačiau paskleisti žinią apie save ir savo veiklas visuomenei. Nors jaunimo skaičius rajone kasmet, deja, mažėja, jaunų žmonių idėjos nesenka – jos įvairia forma skatina veiklumą, organizuotumą, pilietiškumą ir aktyvų įsitraukimą į visuomenės gyvenimą“, - sako Jonavos raj. jaunimo reikalų tarybos pirmininkė B. Gailienė.

            2020-12-16 protokolu Nr. 19Š-3 nutarta įteikti nominacijas organizacijoms už projektus:

            POPULIARIAUSIAS tarp geriausių - „Sėkmės (są)lyga“ - LMS Jonavos rajono savivaldybės moksleivių savivalda (JRSMS);

            GERIAUSIA IDĖJA – komunikacijos projektas „#zerowastetreciadienis“ - LMS Jonavos rajono savivaldybės moksleivių savivaldos (JRSMS);

            BENDRUOMENIŠKIAUSIAS projektas - „Mes visi įdomūs ir reikalingi“ - VšĮ Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras.

            GERIAUSIAS JAUNIMO PROJEKTAS 2019 – „Jaunimo projekto “Žvalgo mokinys” keliaujanti stovykla "LŠS100 ANP kitaip" - Jaunųjų turistų ir keliautojų būrys „Vedlys“.

            SVEIKINAME! Ir laukiame naujų iniciatyvų!

            Plačiau apie apdovanojimus Jonavos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos facebook paskyroje: https://www.facebook.com/JonavosJRT