Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

30 LiJOT metų: laikas tarti AČIŪ buvusiems ir esantiems kartu su jaunimu

30 LiJOT metų: laikas tarti AČIŪ buvusiems ir esantiems kartu su jaunimu

Tradiciškai LiJOT Padėkos vakaro metu apdovanojami asmenys, labiausiai nusipelnę jaunimui ir jaunimo organizacijos, metų jaunimo įvykiai, renginiai, projektai bei labiausiai pasižymėję jaunimo lyderiai. Tačiau šiais metais geriausiems dėkosime ne LiJOT Padėkos vakaro metu, o LiJOT 30-mečio šventiniame renginyje, kuris vyks rugsėjo 23 d. Vilniuje.

2022-ieji – metai apie kiekvieną jauną žmogų ir kiekvienam jaunam žmogui. Šiemet švenčiame mums visiems reikšmingus Lietuvos ir Europos jaunimo metus bei svarbų jubiliejų – LiJOT 30-metį. Ta proga padėkosime ir LiJOT apdovanojimus įteiksime per šiuos 30 metų labiausiai pasižymėjusiems ir didžiausią pėdsaką jaunimui palikusiems asmenims, organizacijoms, iniciatyvoms.

Kviečiame įvertinti, kas, Jūsų nuomone, per šį laikotarpį jaunimo kontekste pasižymėjo labiausiai, nominuojant juos bei atsidėkojant už reikšmingą indėlį jauniems žmonėms. Tegul verčiausi nelieka nepastebėti! Iš pateiktų kandidatų geriausius LiJOT narės organizacijos išrinks 55-osios LiJOT Asamblėjos metu.

Kandidatus pagal skelbiamas nominacijas galite siūlyti el. paštu lijot@lijot.lt, registruotu paštu arba atnešti į LiJOT biurą. Kandidatų teikimas nominacijoms ir jų pagrindimas (3–4 sakiniai) raštu turi būti pateikti iki balandžio 8 d. (jei siunčiama paštu, pašto išsiuntimo žyma turi būti ne vėlesnė nei balandžio 8 d.). Jeigu yra galimybė, prašome pridėti ir nominanto nuotrauką.

Nominacijos:

Labiausiai jaunimui nusipelnęs žmogus ar organizacija. Šia nominacija išreiškiama padėka žmogui ar organizacijai, kuri supranta jaunimo politikos situaciją Lietuvoje, jaunimo organizacijų svarbą mūsų visuomenėje. Bendradarbiauja spręsdama aktualius klausimus, palaiko ir skatina jaunų žmonių idėjas, siekia didinti jų galią bei kurti palankesnes sąlygas. 

Jaunasis Lietuvos lyderis. Šia nominacija pagerbiamas žmogus, kuris aktyviai veikė jaunimo politikoje ir / ar jaunimo organizacijose, prisidėjo prie pokyčių sprendimuose, susijusiuose su jaunimo politika bei rodė lyderio pavyzdį siekiant, kad jaunų žmonių balsas būtų išgirstas, o jaunimui aktualūs klausimai – įgyvendinti.

Pokytis jaunimo politikoje. Šia nominacija įvertinamas žmogus, organizacija ar iniciatyva, per šiuos 30 metų sukūrusi reikšmingiausią ir didžiausią teigiamą rezultatą atnešusį pokytį jaunimo politikoje. 

Jaunasis kultūros ambasadorius. Šia nominacija padėkojama per šiuos 30 LiJOT metų esamam ar buvusiam jaunam žmogui, kuris savo darbais skleidė ir populiarino kultūrą bei jos idėjas Lietuvoje.

Kilus klausimų, kviečiame kreiptis el. paštu lijot@lijot.lt arba telefonu +370 659 55153.

LiJOT info.