Užusalių seniūnijos bendra informacija

 

UŽUSALIŲ SENIŪNIJA

Užusalių seniūnija yra pietvakarinėje Jonavos rajono dalyje, ribojasi su Kauno ir Kaišiadorių rajonais. Seniūnijos teritorija užima 8103 ha, iš jų 48 proc. sudaro miškai, 36 proc. - žemės ūkio naudmenos, 16 proc. - vandenys ir kitos paskirties plotai. Seniūnijos centras – Užusalių gyvenvietė.

2018 m. balandžio 1 d. duomenimis, seniūnijoje gyvenamąją vietą deklaravo 2444 gyventojai.

Iš viso yra 28 kaimai, didesni iš jų: Išorai, Kalnėnai, Girininkai II, Krėslynai, Sviloniai. Seniūnijos teritorijoje yra 11 sodų bendrijų. Didžiausias kaimas ir seniūnijos centras – Užusaliai.

Seniūnijoje veikia pagrindinė mokykla ir joje įkurtos dvi darželio grupės, 2 VšĮ Jonavos PSPC medicinos punktai, 2 Jonavos viešosios bibliotekos filialai (jose įrengtos interneto prieigos), Kultūros centras, paštas, 6 parduotuvės, 1 kavinė. Didžiausia seniūnijoje veikianti  įmonė yra UAB „Plankmara".

Įregistruotos 5 bendruomenės.

Seniūnijos administracinės patalpos yra Saulės g. 9A, Užusalių k., Jonavos r. Šiame  pastate taip pat įsikūręs Jonavos viešosios bibliotekos Užusalių filialas bei Užusalių kultūros centras.

Lankytinos vietos: Užusalių stačiatikių Šv. Aleksandro Nevskio cerkvė, vienas iš didžiausių Lietuvos upių akmuo – Gaidelis.

 

UŽUSALIŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAITIJOS

 

Romanas Krugliakovas – Veseluvkos seniūnaitija;

Laurita Puškova – Užusalių seniūnaitija;

Juozas Klimkevičius – Išorų seniūnaitija;

Audrius Jančiulevičius – Kalnėnų seniūnaitija;

Ingrida Maknevičienė – Krėslynų seniūnaitija;

Živilė Zakarauskienė – Svilonių seniūnaitija;

Giedrė Černajienė – Paskutiškių seniūnaitija.

 

                   

 

Užusalių stačiatikių Šv. Aleksandro Nevskio cerkvė

 

 

„Gaidelis"