Taryba

 


JONAVOS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS NARIŲ SĄRAŠAS

(2019-2023 M.)

 

 

Erlandas Andrejevas

Lietuvos socialdemokratų partija
el. paštas: erlandas.andrejevas@jonava.lt

Aldona Balutienė

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
el. paštas: aldona.balutiene@jonava.lt

Gintautas Brukas

 
el. paštas: gintautas.brukas@jonava.lt

Žilvinas Galimovas

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
el. paštas: zilvinas.galimovas@jonava.lt

Povilas Garbauskas

Lietuvos socialdemokratų partija
el. paštas: povilas.garbauskas@jonava.lt

Arvydas Gasys

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
el. paštas: arvydas.gasys@jonava.lt

Saulius Jakimavičius

Darbo partija
el. paštas: saulius.jakimavicius@jonava.lt

Gintas Jasiulionis

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
el. paštas: gintas.jasiulionis@jonava.lt

Rita Latviūnienė

Lietuvos socialdemokratų darbo partija
el. paštas: rita.latviuniene@jonava.lt

Kęstutis Macionis

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
el. paštas: kestutis.macionis@jonava.lt

Egidijus Mažūnaitis

Lietuvos socialdemokratų partija
el. paštas: egidijus.mazunaitis@jonava.lt

Liudas Mediekša

Lietuvos socialdemokratų partija
el. paštas: liudas.medieksa@jonava.lt

Alfonsas Meškauskas

Lietuvos socialdemokratų partija
el. paštas: alfonsas.meskauskas@jonava.lt

Artūras Neimontas

Lietuvos socialdemokratų partija
el. paštas: arturas.neimontas@jonava.lt

Remigijus Osauskas

 
el. paštas: remigijus.osauskas@jonava.lt

Dainius Paulauskas

Lietuvos socialdemokratų darbo partija

el. paštas: dainius.paulauskas@jonava.lt

Birutė Platkauskienė

Lietuvos socialdemokratų partija
el. paštas: birute.platkauskiene@jonava.lt

Eugenijus Sabutis

Lietuvos socialdemokratų partija
el. paštas: eugenijus.sabutis@jonava.lt

Egidijus Sinkevičius

 
el. paštas: egidijus.sinkevicius@jonava.lt

Mindaugas Sinkevičius

Lietuvos socialdemokratų partija
el. paštas: mindaugas.sinkevicius@jonava.lt

Gintaras Stašionis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
el. paštas: gintaras.stasionis@jonava.lt

Vijolė Šadauskienė

Lietuvos socialdemokratų partija
el. paštas: vijole.sadauskiene@jonava.lt

Nerijus Šalūga

Lietuvos socialdemokratų partija
el. paštas: nerijus.saluga@jonava.lt

Marijona Širvelienė

Lietuvos socialdemokratų partija
el. paštas: marijona.sirveliene@jonava.lt

Andrejus Štombergas

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
el. paštas: andrejus.stombergas@jonava.lt