Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas

Jonavos baseinas

Kartu su Ukraina!

Kartu su Ukraina!

COVID-19 Lietuvoje

COVID-19 Lietuvoje

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė

Paslaugos

Paslaugos

Projektai

Projektai

Korupcijos prevencija

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 7 straipsniu, Jonavos rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos korupcijos prevencijos veiksmų planai nėra rengiami.

Jonavos rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba nerengia teisės aktų, kuriuose numatoma reguliuoti visuomeninius santykius, įtvirtintus Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 8 straipsnyje, projektų.

Pareigybė, į kurią pretenduojant turi būti surinkta informaciją apie asmenį, vadovaujantis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 17 straipsnio 4 dalies 3 punktu, yra savivaldybės kontrolierius ir savivaldybės kontrolieriaus pavaduotojas. Įsakymas dėl pareigybių, į kurias pretenduojant teikiamas prašymas Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai pateikti informaciją sąrašas.

Susidūrus su korupcijos atveju, visą parą galite kreiptis į Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą telefonu (8 5) 266 3333, elektroniniu paštu pranesk@stt.lt

 

Jonavos rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos pareigų, kurias einantys asmenys privalo deklaruoti privačius interesus, sąrašas

Jonavos  rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos  tarnybinės etikos ir antikorupcinio elgesio kodeksas