Pradžia
lt
en
COVID-19 Jonavoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Skelbimai
Projektai
DUK

Rezervuokite saugyklą savo dviračiui

Saugyklų žemėlapis:

Jonavos rajono savivaldybės administracija vykdo Europos Sąjungos ir Jonavos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Darnaus judumo priemonių diegimas Jonavos mieste“, kurio metu penkiolikoje Jonavos miesto vietų bus pastatyta 150 vnt. dviračių saugyklų.

Kviečiame jonaviečius jau dabar rezervuoti saugyklą savo dviračiams. Rezervacija vykdoma užpildant žemiau esančią anketą ir susipažįstant su dviračių saugyklos naudojimosi taisyklėmis. Negalinčius to padaryti elektroniniu būdu, dėl saugyklų rezervacijos maloniai kviečiame kreiptis į Jonavos miesto seniūniją adresu: Žeimių g. 13, Jonava, 113 kab.

Asmenys, kuriems bus suteikiamos saugyklos, bus kviečiami į Jonavos miesto seniūniją atvykti pasirašyti naudojimosi taisyklių. Saugyklos suteikiamos eilės tvarka, pagal registracijos laiką pasirinktoje vietoje. Registracijų formų laukiama iki š.m. lapkričio 30 d. 17 val. Esant didesniam registracijos formų skaičiui, nei turime saugyklų pasirinktoje vietoje, norintieji traukiami į „rezervinį sąrašą“.

Registracijos formos užpildymas negarantuoja saugyklos suteikimo.

Informuojame, kad anketose užpildyti duomenys bus tvarkomi 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 „Dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas)“ nustatyta tvarka ir nebus skelbiami tretiesiems asmenims.

 

Pažymėkite jus dominančią dviračių saugyklos vietą
Prašomų saugyklų skaičius, vnt.