Renginiai

Nėra renginių.
Nėra renginių.
event-empty-results

ŠILUTĖS RAJONO SAVIVALDYBĖ KVIEČIA DALYVAUTI ŽUVIENĖS VIRIMO ČEMPIONATE

 

 

Pamario krašto žmonės negali, nemoka ir nenori gyventi be vandens, vėjo ir žuvienės!

Jau vienuoliktą kartą 2019 m. rugsėjo 7 d. 12.00 val. Šilutės senojo turgaus aikštėje šurmuliuos tarptautinis žuvienės virimo čempionatas, kuriame savo meistriškumą demonstruos geriausi žuvienės virimo asai, kovojantys dėl Šilutės mero Vytauto Laurinaičio įsteigto prizo - čempiono žiedo.

Tu gali būti vienas iš jų. Suburk komandą, susirask ne mažesnį kaip 40 litrų katilą ir su savo žuvimi bei receptu tiesiu taikymu skrisk, plauk ar važiuok į Šilutę, prieš tai nepamiršdamas užpildyti dalyvio anketą.

Katilų alėja, daugiau nei pusšimtis komandų, beveik 4 tonos žuvienės po atviru dangumi vienoje vietoje ir nepakartojama žuvienės magija su kurėnų sukeltu rudenišku gaivumu... Ar gali būti kas nors geriau?

Žuvienės virimo čempionatas siunčia žinią visam pasauliui, kviesdamas į savo pamarietišką glėbį.

Čempionato globėja – europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė. Malkos, ugniakurų vietos katilų alėjoje, vienkartiniai termoindai, vanduo ir pamarietiškas šio krašto svetingumas – mūsų, išmonė ir atsivežtinė savo krašto nuotaika – jūsų!

Komandų registracija iki 2019 m. rugsėjo 5 d. 17.00 val. Iškilus klausimams, skambinti mob. 8 686 90 368.

Taisyklės, dalyvio anketa yra paskelbta Šilutės rajono savivaldybės interneto svetainės www.silute.lt nuorodoje ,,Žuvienės virimo čempionatas".

Laukiame ir linkime tiek žiūrovams, tiek žvejams gero vėjo!

 

Čempionato sumanytojas, organizatorius ir  
vyriausiasis šefas Marijus Budraitis