Pradžia
lt
en
COVID-19 Jonavoje
Paslaugos
Skelbimai
Projektai
DUK

PROJEKTAS „SOCIALINIŲ BŪSTŲ, ESANČIŲ DAUGIABUČIUOSE NAMUOSE, MODERNIZAVIMO IŠLAIDŲ KOMPENSAVIMAS, III ETAPAS“

Nr. VP3-1.1-VRM-04-R-22-004

Jonavos rajono savivaldybės administracija 2013-12-04 pasirašė projekto „Socialinių būstų, esančių daugiabučiuose namuose, modernizavimo išlaidų kompensavimas, III etapas" finansavimo ir administravimo sutartį Nr. VP3-1.1-VRM-04-R-22-003. Projektas vykdomas pagal 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategijos Sanglaudos skatinimo veiksmų programos prioriteto „Vietinė ir urbanistinė plėtra, kultūros paveldo ir gamtos išsaugojimas bei pritaikymas turizmo plėtrai" įgyvendinimo priemonę VP3-1.1-VRM-04-R „Socialinio būsto plėtra ir jo kokybės gerinimas".

Projekto pagrindinis tikslas – pagerinti savivaldybių socialinio būsto fondą, kuris būtų naudojamas nepasiturintiems asmenims (šeimoms), turintiems teisę į socialinį būstą. Įgyvendinant projektą plėtojama Socialinio būsto fondo plėtra, socialinio būsto reikmėms pritaikant Jonavos r. savivaldybei priklausančius butus, esančius daugiabučiuose  namuose Jonavoje ir Rukloje, kurie buvo modernizuojami pagal priemonę VP3-1.1-VRM-03-R „Daugiabučių namų modernizavimas pirmiausia didinant jų energijos vartojimo efektyvumą".

Modernizuotuose daugiabučiuose gyvenimo kokybė pagerėjo 86-iuose socialiniuose būstuose gyvenantiems socialiai remtiniems ir nepasiturintiems asmenims (šeimoms), turintiems teisę į socialinį būstą.

Projektą iš dalies finansavo Europos Sąjunga. Projekto vertė – apie 456 tūkst. eurų (iš jų apie 388 tūkst. eurų - Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo lėšos ir 68 tūkst. eurų  - Jonavos rajono savivaldybės biudžeto lėšos.

Projekto veiklos pradėtos 2011 m. gegužės mėn., veiklų pabaiga – 2015 m. gruodį.

 

 

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus inf.