Pradžia
lt
en
Jonavos baseinas
Jonavos baseinas
Kartu su Ukraina!
Kartu su Ukraina!
COVID-19 Lietuvoje
COVID-19 Lietuvoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Paslaugos
Projektai
Projektai

Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Jonavos rajono savivaldybėje

Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Jonavos rajono savivaldybėje

PROJEKTAS NR. 08.4.1-ESFA-V-416-02-0004 FINANSUOJAMAS IŠ EUROPOS SĄJUNGOS STRUKTŪRINIŲ FONDŲ LĖŠŲ.

Projekto tikslas - sudaryti sąlygas šeimai gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant paslaugų prieinamumą kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos, siekiant įgalinti šeimą įveikti iškilusias krizes bei derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus.

Konsultacijas teikia kvalifikuoti specialistai, kurie individualiai galės padėti Jums ir Jūsų šeimai, jei išgyvenate krizę, esate patyręs traumuojančius emocinius išgyvenimus.

Specialistai padės Jums atrasti savo vidinius resursus, surandant išeitį iš pačių kebliausių situacijų. Jums pageidaujant, garantuojame anonimiškumą.

Teikiamos paslaugos:

POZITYVIOS TĖVYSTĖS KONSULTANTO – paslaugos teikiamos šeimoms, norinčioms tobulinti ar įgyti tėvystės įgūdžių, siekiant išugdyti teigiamas tėvų ir vaikų savybes bei padėti jiems atskleisti savo gebėjimus ir galimybes.

PSICHOSOCIALINĖ PAGALBA - (individualios ir grupinės konsultacijos) – pagalba asmenims, išgyvenantiems krizę ar patyrusiems traumuojančius emocinius išgyvenimus (ligas, netektis, skyrybas ir kt.) jų šeimoms, artimiesiems, apimant socialinę, psichologinę, psichoterapinę pagalbą, taip pat pagalbą įveikiant priklausomybes nuo psichoaktyviųjų medžiagų, lošimų ir kt.

ŠEIMOS/ ASMENŲ KONSULTANTO – paslaugos padeda žmogui atgauti savarankiškumą, atstovauja jo teisėms, padeda atkurti socialinius ryšius, kuriuos žmonės yra praradę.

MEDIACIJOS – konfidenciali struktūruota ginčo sprendimo procedūra, dalyvaujant trečiam nešališkam asmeniui. Mediatorius padeda konflikto dalyviams išklausyti bei išgirsti vienas kitą, taikiai atrasti sprendimo būdus krizinėje situacijoje.

ASMENINIO ASISTENTO - paslauga namų ir viešojoje aplinkoje individualiai asmeniui teikiama pagalba, padedanti įgalinti jo savarankiškumą ir užtikrinanti svarbiausias jo gyvybinės veiklos funkcijas (asmens higiena, mityba, judėjimas / mobilumas, socialiniai santykiai ir aplinka).

Visos paslaugos teikiamos nemokamai.

Maloniai kviečiame susisiekti su koordinatoriumi:

Tel. (+370) 693 918 59 arba atvykti adresu Chemikų g. 136, Jonava.