TĘSIASI DARBAI JONAVOS STADIONO STATYBVIETĖJE

Jonavoje tęsiasi miesto stadiono remonto projektas – į statybų aikštelę po trumpos pertraukos sugrįžo statybininkai.

Naują savivaldybės konkursą dėl Centrinio miesto stadiono tribūnų statybos ir stadiono kapitalinio remonto darbų yra laimėjusi  UAB „Statybos ritmas". Ji statybvietėje pakeitė pirmąjį rangovą UAB „Active Construction Management" (pavadinimą pakeitusi UAB „Irdaiva"), kuri praėjusių metų rudenį kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo ir sustabdė pradėtus darbus.

„Džiaugiuosi, kad savivaldybės administracija dar iki pavasario sutvarkė visas procedūras ir šiandien jau turime naują rangovą, kuris iki kitų metų kovo mėn. turėtų pabaigti projektą", - sakė Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius, kai kovo mėnesį buvo pasirašoma sutartis su nauju rangovu.

Marijampolėje įsikūrusi specializuotų statybos įmonių grupė „Statybos ritmas" statybų sektoriuje dirba daugiau kaip 50 metų. 2008 m. įmonė pastatė Marijampolės futbolo stadioną ir maniežą.

Patvirtintame šių metų Jonavos rajono savivaldybės biudžete miesto stadiono žiūrovų tribūnų ir bėgimo takų įrengimo darbams numatyta skirti 1 mln. eurų. Dar apie 700 tūkst. eurų prie projekto turėtų prisidėti valstybė.

A. Reipos nuotr.