TARPTAUTINĖ MATEMATIKOS, ANGLŲ IR LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA KINGS

NEMOKAMAI ir internetu vykstančiame KINGS olimpiados kvalifikaciniame etape kovo 2–20 dienomis savo jėgas išbandyti gali:

2–12 klasių mokiniai matematikos ir anglų kalbos olimpiadose;

2–8 klasių mokiniai lietuvių kalbos olimpiadoje.

Palaikydami Švietimo ir mokslo ministerijos pasiūlymą 2020 metus paskelbti mokyklos bendruomenių metais, skatiname klasių mokinius dalyvauti nemokamame etape kartu ir laimėti prizus savo klasei!

Aktyviausių klasių mokiniai laimės apsilankymus Druskininkų vandens parke, pramogų parke „UNO park Druskininkai", šalia Trakų esančiame kukurūzų labirinte ir AJ šokoladinėje.

Įveikusiems KINGS kvalifikacinio etapo barjerą, mokiniams suteikiama galimybė dalyvauti KINGS finale ir apsilankyti Lietuvos aukštosiose mokyklose – olimpiados centruose! Finalinio etapo dalyviai šį rudenį varžysis dėl 81 išmaniojo prizo:

I-oji vieta – Momentinis fotoaparatas (x27)

II-oji vieta – Belaidės ausinės (x27)

III-oji vieta – Išmanioji apyrankė (x27)

Be to, aktyviausios ir gerus rezultatus olimpiados finale parodžiusios mokyklos bendruomenė galės džiaugtis KINGS komandos įrengta bendravimo erdve savo mokykloje!

Prisijunkite prie daugiau nei 50 000 Lietuvos mokinių ir pasiruošti olimpiadoms galėsite kartu su KINGS pasirengiamaisiais testais asmeninėse paskyrose!

Užsiregistruoti labai paprasta:  www.kings.lt/registracija

Daugiau informacijos apie KINGS olimpiadas: www.kings.lt