PROJEKTAS „KERAMIKOS STUDIJA VISIEMS”

 

                      Viešoji įstaiga „DEKO RESTO" įgyvendina projektą „Keramikos studija visiems",  finansuojamą iš Europos socialinio fondo ir kviečia neįgaliuosius dalyvauti ir registruotis į jau vykstančias projekto veiklas.

                      Projekto metu kviesime Jus į įvairius edukacinius renginius, kūrybines dirbtuves. Projekto dalyviai kiekvieną darbo dieną (5 dienas per savaitę) turės galimybę po 3 val. užsiimti keramika mūsų studijos / dirbtuvių patalpose, gaunant konsultacijas iš projekto savanorių.

                      Planuojame, kad kiekvieną diena studijoje lankysis ne mažiau 6 projekto dalyvių (iš viso 36 dalyviai), kurie gamins įvairius dirbinius iš įvairaus molio (raudono, balto, šamotinės masės, akmens masės, porceliano), mokysis žiesti, glazūruoti keraminius gaminius, piešti angobomis ir poglazūriniais dažais ir kt. Kad dalyviai praplėstų akiratį ir sužinotų daugiau apie keramikos rūšis, organizuosime edukacines išvykas / keliones į Panevėžio galerijos keramikos skyrių, Utenos krašto V. Valiušio muziejų, Dainavos amatų centrą, Kauno kolegijos J. Vienožinskio menų fakultetą, pas tautodailininką S. Gustą, į Zyplių dvarą. Projekto dalyviai vyks į keramikų plenerą Zyplių dvare, kur semsis patirties iš pažengusių keramikų, dalyvaus juodosios keramikos degimo procese.

                      Siekdami parodyti visuomenei projekto rezultatus, organizuosime parodas. Dalyviai mokysis eksponuoti savo dirbinius parodose.

                      Užsiėmimus (dalyvavimas juose nemokamas) ves savanoriai, kuriems patinka keramika ir kurie domisi šia meno sritimi.

                      Kviečiame registruotis https://www.facebook.com/vsi.dekoresto?ref=bookmarks  

Pagalbos dėl registracijos ar papildomos informacijos apie projektą kreiptis tel. +370 657 79 458.

 

Viešoji įstaiga „DEKO RESTO"