NUSTATYTA TVARKA, KAIP DĖL COVID-19 BUS TIKRINAMI VAIKŲ DARŽELIŲ DARBUOTOJAI

Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktorius pasirašė įsakymą, kuriuo nustatė tvarką, kaip bus atliekami prevenciniai laboratoriniai tyrimai COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) diagnozuoti Jonavos rajono savivaldybės teritorijoje esančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojams.

Prevenciniai tyrimai šių profesijų atstovams turi būti atliekami visoje šalyje sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu.

Pagal nustatytą tvarką,  Jonavos rajono savivaldybės teritorijoje esančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vadovai turėtų sudaryti savo darbuotojų, kuriems priklauso prevencinis tyrimas dėl COVID-19 ligos sąrašą, informuoti apie tai darbuotojus ir suteikti jiems galimybę nuvykti į Mobilų punktą Jonavos g. 51A, Kaune.

Darbuotojai, kurie bus įtraukti į prevencinio įstaigos testavimo sąrašą, turėtų skambinti telefonu 1808 ir registruotis dėl prevencinio tyrimo atlikimo su kodu „darželis" bei nurodytu laiku nuvyksti į Mobilų punktą.

Įstaigų vadovai tikrintinų darbuotojų sąrašus turėtų pateikti Jonavos rajono savivaldybės administracijai elektroniniu paštu informavimo.grupe@jonava.lt.

ĮSAKYMAS DĖL DARŽELIŲ