KVIEČIA Į DIDŽIĄJĄ ŽEMAIČIŲ TALKĄ

Lietuvos Respublikos Seimas 2019 metus paskelbė Žemaitijos metais, todėl šie metai – ypatingi visiems žemaičiams, kuriame pasaulio krašte jie begyventų.

                      Telšių rajono savivaldybės administracija kartu su Žemaičių kultūros draugija, Varnių seniūnija ir Varnių regioninio parko direkcija, tęsdami gražią tradiciją, organizuoja Didžiąją žemaičių talką buvusioje žemaičių kunigaikščio Vykinto miesto teritorijoje ir kviečia visus žemaičius susibūrus krūvon ne tik padirbėti, bet ir pasilinksminti. Talkininkai turi būti apsirūpinę tinkama apranga darbui bet kokiu oru, turėti pjūklų, kirvių, darbines pirštines, esant galimybei, pasiimti ir rimtesnes priemones, pvz. trimerį bei darbui su jomis reikalingas saugos priemones.

                      Po talkos visi talkininkai kviečiami į patalkį. Norintiems save parodyti žemaičių muzikantams, dainininkams, šokėjams bus paruošta scena. Žemaičiams, kurie nori pasipuikuoti savo kurtomis gėrybėmis ar pasidalinti žemaitiškais skanėstais, pademonstruoti amatą, Didžioji žemaičių talka – puiki proga tai padaryti (čia veiks bendruomenių ir amatų kiemeliai). Vaišinsimės žemaitiška koše ir suneštinėmis vaišėmis.

                      Didžioji žemaičių talka vyks 2019 m. rugpjūčio 24 d. Vembūtų piliakalnio teritorijoje, Vembūtų k., Varnių sen., Telšių r.

PROGRAMA

                      Žemaitiškų kolektyvų, amatininkų ir bendruomenių registracija iki 2019 m. rugpjūčio 16 d. tel. (8 444) 4 74 45.

ŽEMAITE – SUSILIEKEM, PASIRUOKŪKEM, PASIDARBŪKEM!