KREPŠINIO KLUBAS „JONAVA“ PRADEDA NAUJĄJĮ NKL SEZONĄ

Krepšinio klubas „Jonava" šiandien, spalio 3 dieną, pradeda 2019-2020 m. NKL sezono kovas. Pirmosios rungtynės Jonavos sporto arenoje prasidės 18 valandą, jonaviečių varžovai – Palangos „Kuršiai".

Ketvirtadienį rajono savivaldybėje lankėsi komandos vyriausias treneris Nerijus Zabarauskas ir klubo vadovas Vaidas Vaškevičius, kurie ne tik pakvietė į sezono atidarymo varžybas, bet ir kalbėjosi apie klubo perspektyvas su mero pavaduotoju Eugenijumi Sabučiu.

Klubo atstovai informavo, kad nuo praėjusio sezono klube liko trys žaidėjai: Šarūnas Dambrauskas, Justas Vazalis ir Martynas Pacevičius. Ilgalaikę sutartį pasirašė į komandą po pertraukos grįžęs Nojus Pankratjevas. Taip pat komandą papildė Redas Jakubauskas, Modestas Žaunieriūnas, perspektyvus Lietuvos U20 rinktinės žaidėjas Justinas Leganovič, iš Utenos „Juventus" komandos atėjo centro puolėjas Arminas Kleišys. Klubą papildė ir trys legionieriai: įžaidėjas iš Kanados David Kapinga ir du puolėjai iš Amerikos - Ian Gardener ir Thomas Kahlil.

Klube šį sezoną darbuosis fizinio pasirengimo treneris Aivaras Pranckevičius, gydytojas Tomas Čiupkevičius taip pat trenerio asistentas Gustas Maskoliūnas.

Kviečiame visus jonaviečius šiandien 18 val. ateiti į Jonavos sporto areną ir palaikyti savo miesto krepšinio klubą!