JONAVOJE ĮŽIEBTA KALĖDŲ EGLĖ

Sekmadienį Jonavoje įžiebta pagrindinė Kalėdų eglė, papuošta tradicinėje miesto vietoje – Sąjūdžio aikštėje. Stebint gausiai susirinkusiems jonaviečiams eglutę įžiebė rajono meras Mindaugas Sinkevičius, jam padėjo traukiniu į Jonavą atpuškavęs Kalėdų Senelis.

„Šventinis laikotarpis prasideda, o tai yra laikas, kai visi skubėsime padaryti dar neatliktus darbus. Aš tikiu, kad šioje skuboje Jūs nepraleisite daug laiko spūstyse, eilėse, bet rasite laiko savo šeimoms ir artimiesiems. Tikiu, kad kai ateis laikas sėstis prie Kūčių stalo, tą laiką praleisite ne mobiliuosiuose telefonuose, internete, tačiau bendrausite gyvai ir būsite kartu", - gražių artėjančių švenčių jonaviečiams linkėjo rajono meras M. Sinkevičius.

Eglutės įžiebimą palydėjo šventiniai fejerverkai, aikštėje veikė prekybinė mugė, vyko įvairios edukacijos, nemokamos pramogos vaikams ir atlikėjos Monikos Linkytės koncertinė programa.

Kiek anksčiau tą patį vakarą pirmą kartą Jonavoje atidarytas unikalus Kalėdinių eglučių miestelis. Jis įsikūrė atnaujintame miesto parke – Ramybės skvere.