ATVIRAS KREIPIMASIS Į DIDŽIAUSIUS JONAVOS VERSLO DARBDAVIUS

Gerbiami Jonavos verslo atstovai,

Lietuva ir visas pasaulis susidūrė su situacija, kurios niekas net negalėjome įsivaizduoti. Dar neseniai atrodytų taip toli buvęs virusas pasiekė Lietuvą ir Jonavą. Covid-19 kelia didžiulę grėsmę mūsų bendruomenės narių sveikatai. Šios grėsmės akivaizdoje turime susitelkti ir būti vieningi. Būdami pilietiški ir atsakingi kiekvienas galime savo veiksmais prisidėti prie pandemijos plitimo mažinimo.

Turbūt sutiksite, kad didžiausią darbą šioje kovoje atlieka mūsų medikai. Būtent jie yra didžiausiame pavojuje ir būtent jiems reikalinga visos bendruomenės parama, savanoriška pagalba, supratimas.

Suprantu, kad Covid-19 smogs ne tik sveikatos sistemai, bet ir šalies ekonomikai. Tačiau visus galinčius kviečiu prisidėti pinigine auka VšĮ Jonavos ligoninei. Už Jūsų paaukotus pinigus bus įsigyjama būtiniausia įranga, medicininės apsaugos priemonės – visa tai, ko šiandien trūksta Jonavos rajono medikams. Šalyje startavo daug puikių iniciatyvų, paramos ir labdaros fondų, tačiau Jonavoje veikiančius darbdavius kviečiu prisidėti prie paramos būtent Jonavos įstaigai.

Savo ruožtu rajono savivaldybė taip pat prisideda prie pagalbos ligoninei, tačiau šiuo ypatingu laiku reikalingas ir bendruomenės indėlis.

Gerų darbų adresas:

VšĮ Jonavos ligoninė, įm.k. 190326865, Atsiskaitomoji sąskaita  LT 56 7300 0100 9447 1422,  Swedbank AB. Kontaktinis asmuo – ligoninės direktorius Paulius Vasilavičius, e.paštas: paulius.vasilavicius@jonavosligonine.lt; mob.tel.: +370 683 96522 

P.S. Ačiū verslo žmonėms, jau rodantiems pavyzdį – UAB Danmink vadovui Tadui Tallat-Kelpšai, jau paaukojusiam ligoninei lėšų. Taip pat jau pasiekė žinia, kad 10 tūkst. eurų ligoninei ruošiasi skirti įmonių grupė Lonas

P.P.S. Taip pat esu tikras, kad įstaiga džiaugtųsi gavusi paramą ir medicininėmis apsaugos priemonėmis.

Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius