APTARĖ REFORMŲ PLIUSUS IR MINUSUS

                      Birželio 7 d. Lietuvos socialinių paslaugų įstaigų vadovų asociacijos kvietimu, Jonavos r. socialinių paslaugų centro iniciatyva Jonavoje lankėsi LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) ministras Linas Kukuraitis. Simboliška, kad į Jonavą, savivaldybę, kurios meras Mindaugas Sinkevičius išrinktas Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentu, atvyko socialinių įstaigų vadovai iš 14 savivaldybių: Prienų, Kauno miesto, Kauno rajono, Šakių, Panevėžio, Šiaulių, Ukmergės, Klaipėdos, Elektrėnų, Radviliškio, Alytaus, Jonavos ir kt. 
                      Visai neseniai įkurta asociacija vis stiprėja, jos nariai turi vis daugiau bendros veiklos ir klausimų, kuriais svarbu diskutuoti ne tik savivaldybės, bet ir ministerijos lygmeniu. Pasak susitikimo moderatorės, Jonavos r. socialinių paslaugų centro direktorės Valentinos Demidenko, šiuo metu vykdomos ir ateityje laukiamos socialinės politikos reformos įgyvendinamos savivaldybių lygmeniu. Reformų pliusus ir minusus geriausiai jaučia socialinės įstaigos, kurioms ir pavesta taikyti reformų įgyvendinimą. Tad dialogas tarp teisės aktų leidžiančiųjų ir juos įgyvendinančių institucijų yra būtinas.

                      Dėkojame SADM ministrui Linui Kukuraičiui, Jonavos r. savivaldybės merui Mindaugui Sinkevičiui ir Lietuvos socialinių paslaugų įstaigų vadovų asociacijos nariams už konstruktyvų dialogą.

Jonavos r. socialinių paslaugų centro inf.