INFORMUOKITE APIE GALIMUS KORUPCINIUS PAŽEIDIMUS

 

                      Apie galimos korupcijos atvejus galite informuoti Antikorupcijos komisijos nemokama pasitikėjimo telefono linija  8 800 101 05; elektroniniu paštu: antikorupcine.komisija@jonava.lt  arba atnešti informaciją į Jonavos rajono savivaldybę (pirmojo aukšto vestibiulyje yra įrengta dėžutė).
                      Gauta informacija bus laikoma konfidenciali.

                      Bendros visų pastangos padės šalinti korupcijos – neigiamo socialinio reiškinio –  priežastis ir pasekmes bei aktyviau įgyvendinti antikorupcines iniciatyvas.

                     ANTIKORUPCIJOS KOMISIJOS NUOSTATAI
                     ANTIKORUPCIJOS KOMISIJOS SUDARYMO IR NUOSTATŲ PATVIRTINIMO PAKEITIMAI
                     ANTIKORUPCIJOS KOMISIJOS NUOSTATŲ 10.7 PUNKTO PAKEITIMAI

ANTIKORUPCIJOS KOMISIJOS POSĖDYJE 2010 M. BIRŽELIO MĖNESĮ


2010-06-29
 

Eilinio Antikorupcijos komisijos posėdžio metu jos nariai buvo supažindinti su iš Valstybės tarnybos departamento gautu raštu „Dėl Antikorupcijos komisijos narių dalyvavimo konkursuose"; taip pat su Antikorupcijos komisijos veiklos 2009 metais ataskaita, išsiųsta STT Kauno Korupcijos prevencijos poskyriui.
 Komisijos pirmininkas Algimantas Dabašinskas informavo, kad, atsižvelgęs į gautą skundą bei Antikorupcijos komisijos rekomendaciją, Savivaldybės administracijos direktorius savo įsakymu Centralizuoto biudžetinių įstaigų buhalterinės apskaitos skyriaus vedėją atšaukė iš antraeilių pareigų.
 Komisija gavo anoniminį skundą su prisegtais dokumentais bei klausimais Teisės ir personalo skyriui. Jis perduotas minėto skyriaus l.e.p. vedėjai Jūratei Pikšrytei išnagrinėti ir iki š.m. liepos 5 d. parengti atsakymą Antikorupcijos komisijai.


Kristina LUKOŠEVIČIŪTĖ
Ryšiams su visuomene specialistė