INFORMUOKITE APIE GALIMUS KORUPCINIUS PAŽEIDIMUS

 

                      Apie galimos korupcijos atvejus galite informuoti Antikorupcijos komisijos nemokama pasitikėjimo telefono linija  8 800 101 05; elektroniniu paštu: antikorupcine.komisija@jonava.lt  arba atnešti informaciją į Jonavos rajono savivaldybę (pirmojo aukšto vestibiulyje yra įrengta dėžutė).
                      Gauta informacija bus laikoma konfidenciali.

                      Bendros visų pastangos padės šalinti korupcijos – neigiamo socialinio reiškinio –  priežastis ir pasekmes bei aktyviau įgyvendinti antikorupcines iniciatyvas.

                     ANTIKORUPCIJOS KOMISIJOS NUOSTATAI
                     ANTIKORUPCIJOS KOMISIJOS SUDARYMO IR NUOSTATŲ PATVIRTINIMO PAKEITIMAI
                     ANTIKORUPCIJOS KOMISIJOS NUOSTATŲ 10.7 PUNKTO PAKEITIMAI

ANTIKORUPCIJOS KOMISIJOJE 2010 M. KOVO MĖNESĮ

2010-03-22
 

 Posėdžio metu buvo svarstyta keletas klausimų. Komisijos pirmininkas Algimantas Dabašinskas pateikė gautą informaciją dėl Centralizuoto biudžetinių įstaigų buhalterinės apskaitos skyriaus vedėjos Godos Urbonienės darbo antraeilėse, „Lietavos" pagrindinės mokyklos buhalterės, pareigose. Analizuota, ar nenusižengta Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymui, ar tai nesukelia viešųjų ir privačių interesų konflikto. Antikorupcijos komisijos narių nuomonės išsiskyrė, tad nutarta kreiptis į Valstybės tarnybos departamentą ir šio klausimo svarstymą pratęsti gavus atsakymą.
 Antikorupcijos komisija gavo dar vieną skundą, kuriame išdėstytus faktus šiuo metu tiria UAB „Jonavos paslaugos" stebėtojų tarybos pirmininkas Vytautas Venckūnas.


Kristina LUKOŠEVIČIŪTĖ
Ryšiams su visuomene specialistė