Pradžia
lt
en
COVID-19 Jonavoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Skelbimai
Projektai
DUK

ANTIKORUPCIJOS KOMISIJOS POSĖDYJE RUGSĖJO MĖNESĮ


2009-09-11
 

Praėjusį trečiadienį vykusiame Antikorupcijos komisijos posėdyje buvo aptarta, kaip įvykdyti liepos mėnesį priimti nutarimai. Domėtasi, ar jau visose mokyklose pravesti konkursai dėl teisės organizuoti moksleivių maitinimą, kaip komplektuotos klasės.
Administracijos direktorius Remigijus Osauskas gavo žodinę informaciją, kad kai kuriose mokyklose klasės formuojamos atsižvelgiant  į turtinę moksleivių padėtį, jų gabumus. Nutarta pasidomėti, kokiu principu mokyklose sudaromos klasės, kiek jose mokinių, koks pamokų krūvis tenka pedagogams.
Iki rugsėjo 20 d. Savivaldybėje, I aukšte, turėtų būti įrengta dėžutė gyventojų laiškams, atsiliepimams, taip pat jau veikia atskira telefono linija gyventojams informuoti apie galimos korupcijos apraiškas (tel. 8-800 10105).
Diskutuota dėl konfidencialios informacijos pateikimo Antikorupcijos komisijos nariams. Nutarta, kad paklausimai dėl konfidencialios informacijos gavimo būtų teikiami komisijos pirmininkui Algimantui Dabašinskui, kuris dėl atsakymo kreiptųsi į administracijos direktorių.
Siekiant kuo didesnio viešumo ir skaidrumo, nutarta, kad kito posėdžio metu Viešųjų pirkimų komisija atsiskaitys už viešuosius pirkimus, įvykdytus per  š.m. devynis mėnesius.
Atkreiptas dėmesys į rajono Tarybos nario Edmundo Gedvilos kreipimąsi per spaudą dėl socialinių būstų skyrimo, jų priežiūros problemų. Nutarta sudaryti darbo grupę, kuri įvertintų ir išanalizuotų esamą situaciją. Informaciją dėl socialinio būsto paprašyta pateikti spalio mėnesį, kito posėdžio metu.
Išrinktas Antikorupcijos komisijos pirmininko pavaduotojas. Gintautui Brukui pasiūlius Mindaugo Sinkevičiaus kandidatūrą, jai vienbalsiai pritarta.

Kristina LUKOŠEVIČIŪTĖ
Ryšiams su visuomene specialistė


Administracijos direktorius Remigijus Osauskas atsakė į komisijos narių klausimus

Antikorupcijos komisijos pirmininkas Algimantas Dabašinskas ir Arvydas Gasys

Komisijos pirmininko pavaduotoju išrinktas Mindaugas Sinkevičius

Diskutuoja Saulius Jakimavičius (kairėje) ir Robertas Mikulėnas


K.Lukoševičiūtės nuotraukos