Pradžia
lt
en
COVID-19 Jonavoje
Infrastruktūros plėtros įmokų skaičiuoklė
Paslaugos
Skelbimai
Projektai
DUK

ANTIKORUPCIJOS KOMISIJOS POSĖDYJE 2016 M. KOVO MĖNESĮ

                      Kovo pabaigoje vykusio Antikorupcijos komisijos posėdžio metu diskutuota dėl vykdomo nekilnojamojo turto pardavimo viešojo aukciono; svarstytos parduodamo turtinio komplekso, esančio Vasario 16-osios g. 11, Jonava, aukciono sąlygos.

                  Antikorupcijos komisijos pirmininkas Algimantas Dabašinskas supažindino su spaudoje paskelbtu aukcionu ir paprašė administracijos direktoriaus Jono Klemenso Sungailos pateikti papildomos informacijos. Jonas Klemensas Sungaila informavo, kad aukciono sąlygas rengia Aukciono komisija ir sprendžia ji. Jei reikės, Antikorupcijos komisijai bus pateikti visi posėdžių protokolai. Administracijos direktorius teigė, kad spaudoje pasirodę įtarimai dėl „gyventojų apvaginėjimo" yra įžeidžiantys ir melagingi, tad Jonas Klemensas Sungaila apie tai kalbės su teisininkais. Galbūt bus kreiptasi į Jonavos r. savivaldybės etikos komisiją: taip neatsakingai mėtytis kaltinimais negalima.

                      Posėdyje dalyvavusi Turto skyriaus vedėja Jolita Gumaniukienė paaiškino, kodėl įrašyta pradinė bendra nekilnojamojo turto ir žemės sklypo pardavimo kaina - 33 000,00 Eur: pardavimo kaina neturi būti mažesnė nei turto vertintojo nustatyta vertė. Vedėja akcentavo, kad informacija apie ketinimus parduodant šį turtą orientuotis ne tik į kainą, bet ir į įsigyto turto sutvarkymo reikalavimus buvo žinoma Tarybos nariams ir aptarta Tarybos komitetuose, objektą įtraukiant į parduodamų objektų sąrašą. Niekas tam neprieštaravo.   

          Antikorupcijos komisija nutarė paprašyti pateikti Aukciono komisijos narių sąrašą, taip pat visus posėdžių protokolus, susijusius su minėtu nekilnojamojo turto pardavimo viešuoju aukcionu.

 

                                                                          Kristina Lukoševičiūtė

                                                                           Ryšiams su visuomene specialistė